Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt érzelmes, érzékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt érzelmes, érzékeny lányok? Mennyire vagytok érzelmesek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
régen az voltam. már kevésbé, az exem kiölte belőlem...
2012. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én nagyon
2012. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
En érzelmes vagyok, belolem nem sikerult kiolni pedig sokan megprobálták:-)
2012. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nagyon. De viszonylag jól álcázom...
2012. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

én érzelmes vagyok ha kellek írj privit

89/N

2012. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nagyon érzelmes vagyok, nem álcázom,mert nem szeretem megjátszani magam :) L/17
2012. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy én is eléggé érzelmes, érzékeny vagyok, pedig fiú vagyok, de szerencsére jól tudom álcázni suliban vagy idegenek előtt, igazi fapofát vágok


lányok ez zavarna titeket, hogy én mivel elég érzelmes vagyok, úgy igazából nagyon tudnék szeretni is, most is fáj, hogy nincs kit megölelnem, szeretgetnem

2012. jan. 14. 21:38
 8/16 anonim ***** válasza:
nem szeretem azokat a pasikat, akik váltig hangoztatják, hogy jaj de nagyon tudnának szeretni, meg jaj de nagyon hiányzik nekik, hogy valakit megöleljenek. mert az nem ENGEM szeretne, hanem neki tökmindegy, csak legyen valaki, akit szerethet, és ő is viszont szereti. neki nem én kellek, hanem akárki.
2012. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én kelően az vagyok. bár sokak szerint keményen reális is. de ez csak álca. nagyon érzékeny vagyok. és mivel ilyen érzékeny vagyok, nem tolerálom az érzékeny fiúkat, csak azokat, kik talpraesettek. egy kapcsolatban legalább az egyik fél legyen talpra esett

L/19

2012. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
igen, gondoltam, különben nem itt írosgatnék erre az oldalra, hanem most is a barátnőmmel foglalkoznék
2012. jan. 14. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!