Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól vettem észre, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól vettem észre, ha azt tapasztalom, hogy ha egy fiú ír, hogy egyedül van, sosem volt még barátnője, akkor általában azok írnak olyat, ez a te hibád csakis és nem a lányoké, akik stabil párkapcsolatban vannak vagy már elvesztették a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Biztos vannak kivételek, de zömében ezek írhatnak, hogy csak te vagy a hibás. közben meg lövésük sincs, mert nem ismerik az illetőt, nem tudhatják milyen komplexusai vannak, mennyire gyenge a dumája, mennyire bénul meg a lányok jelenlétében, mennyire előnytelen a külseje stb. Mégis ezek jönnek oltani, hogy csakazért a te hibád, mert az összes lány egy angyalka, csak te vagy az ördög. Ezeknek kívánom, hogy előbb ismerjenek meg, nézzenek magukba és utána ítéljenek el, hogy én vagyok a hibás ha nincs barátnőm, mert próbálkozom de mindig kudarc a vége.
2012. jan. 8. 23:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"De ha egyszer ráérzel utána nem lesz gondod... Tekints erre így :) Az első siker után könnyebben megy."


Ez nem sokat segít a probléma megoldásában. Pont az a problémája itt mindenkinek, hogy az első az istennek se akar összejönni.

2012. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
31%
ronda srác vagy? add le a szintet. akkor majd összejön. ha mégsem, add még lejjebb.
2012. jan. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy mit szeretnél írni. Én pl lesz@rom, hogy van, vagy nincs barátnőd, de arról tudnod kell, hogy igenis rajtad múlik minden. Ha jól nézel ki, igényes vagy magadra, akkor lesz barátnőd. Tudj beszélni, legyél nyílt, és közvetlen.
2012. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát?!
2012. jan. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


9-es Válaszolónál a pont, szvsz igaz, amit ír. Vannak a tanácsadók között olyanok is, akik átélték, amit Te, de képesek voltak a változásra, és nem úgy, hogy plasztikai sebész kése alá feküdtek.

Gyakran olvasom ezt a topicot, de nem nagyon találtam még olyat, aki komolyan azt írta, hogy ""csak" a Te hibád", maximum ha "trollkodik", de azon meg ugye röhögni kell, nem komolyan venni...

A "hibátok" annyi, hogy amikor olyat tanácsolnak, ami működik, csak egy kis energiát kéne befektetni és kimozdulni a komfort-zónából, a múlt kudarcaiba kapaszkodtok, holott pont azt akarjátok magatok mögött hagyni. Aztán jön, hogy "miért ne adhatnám magamat", meg a "nem vagyok elég helyes", és Dárius minden kincséért sem mozdulnátok el innen. Kudarc mindenkit ér, a fontos, hogy tanulunk-e belőle, vagy századszorra is elkövetjük ugyanazt a hibát. Az elsőhöz elég, ha átlagos vagy, nem kell "bölcsnek" lenni; az utóbbi pedig az ostobák sajátja, és szerintem senki nem tartja magát annak...

2012. jan. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kérdező én veled vagyok!


22/ magányos f@sz

2012. jan. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

10-esnél a pont.


Nem kell megbénulni a lányok jelenlétében, emberek ők is. Lehet velük beszélgetni (Csak úgy is, hogy nem akarsz tőlük semmit. Próbáld ki!). Amelyikkel esetleg nem (mert bunkó vagy buta), azt amúgy is hagyni kell a francba.


Egy fajba tartozunk, nehogy már gondot okozzanak a különböző kromoszómák...


26/N

2012. jan. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"közben meg lövésük sincs, mert nem ismerik az illetőt, nem tudhatják milyen komplexusai vannak, mennyire gyenge a dumája, mennyire bénul meg a lányok jelenlétében, mennyire előnytelen a külseje stb."

Mert ez mind mégis kinek a hibája? Tán a gonosz lányok tehetnek róla, hogy neked komplexusaid vannak? Akkor tessék elmenni pszichológushoz.


Egy szűz lány

2012. jan. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Sztem örülnie kellene a csajnak ha tulmagasztaljak méghozzá azért mert akkor a pasi Azáltal kiemelné a többi közül és ereztetné a csajjal, hogy más nem rúghat Nála labdába. Én ha csaj lennék örülnék ha tulmagasztalnának mert akkor azt érezném, hogy annak a pasinak én vagyok a tökéj És más nem rúghat Nála labdába csak én.
2016. aug. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!