Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól vettem észre, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól vettem észre, ha azt tapasztalom, hogy ha egy fiú ír, hogy egyedül van, sosem volt még barátnője, akkor általában azok írnak olyat, ez a te hibád csakis és nem a lányoké, akik stabil párkapcsolatban vannak vagy már elvesztették a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Biztos vannak kivételek, de zömében ezek írhatnak, hogy csak te vagy a hibás. közben meg lövésük sincs, mert nem ismerik az illetőt, nem tudhatják milyen komplexusai vannak, mennyire gyenge a dumája, mennyire bénul meg a lányok jelenlétében, mennyire előnytelen a külseje stb. Mégis ezek jönnek oltani, hogy csakazért a te hibád, mert az összes lány egy angyalka, csak te vagy az ördög. Ezeknek kívánom, hogy előbb ismerjenek meg, nézzenek magukba és utána ítéljenek el, hogy én vagyok a hibás ha nincs barátnőm, mert próbálkozom de mindig kudarc a vége.
2012. jan. 8. 23:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem túlspilázod, az élet egy játék. :D
2012. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"nem tudhatják milyen komplexusai vannak, mennyire gyenge a dumája, mennyire bénul meg a lányok jelenlétében, mennyire előnytelen a külseje"


Ezeken lehet segíteni...

2012. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, jogos amit írsz, de elsőre is megértettük. Nem kell tíz percen belül kétsszer feltenni ugyanazt a kérdést.
2012. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
jól, én is azt írnám ide, de nem azért tetted fel a kérdést. a nők nem angyalok. vannak köztük számító dögök, kihasználók, és van egy réteg, amelyik normális kapcsolatot szeretne. őket kéne megkörnyékezni. szerintem legyél őszinte. én az voltam, bejött, persze nem elsőre
2012. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"Szerintem túlspilázod, az élet egy játék. :D"


Előbb-utóbb rá fogsz jönni, hogy hatalmasat lehet koppanni ebben a játékban, ha nem veszed elég komolyan.

2012. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Már megtörtént, de aki nem tud felállni annak felesleges járni ugyebár.
2012. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy egyre több az ilyen önbizalomhiányban szenvedő fiú. De majd megfordul az egész és a csajok fognak felszedni bennünket, mi meg borotváljuk a lábunkat és lakkozzuk a körmünket. Azért nem szeretném ezt. Srácok, ne hagyjuk!
2012. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#6: Napi bölcsközhely rovatunkat hallották.
2012. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"akik stabil párkapcsolatban vannak vagy már elvesztették a szüzességüket"

Tehát valószínűleg több kapcsolatuk volt mint neked, jobban értenek a nőkhöz, mint te, és érdemes lenne megfogadni a tanácsukat.


21/L

2012. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Sztem a lányokat nem kell túlértékelni... Nem angyalok de nem is rohadt szemét dögök. Egyenlő partnerként/társként kell őket tekinteni, ha lenézed őket vagy túlmagasztalod az megérzik, az úgy nem jó... Neked se esne másképp.

Ettől függetlenül egy alap udvariasságot tartani kell. Az elsőnek igaza van, ez csak játék, ill annak kell tekinteni. Néha nem sikerül, de nem lehet berágni a világra. Rosszul nyomtad ez van. De ha egyszer ráérzel utána nem lesz gondod... Tekints erre így :) Az első siker után könnyebben megy.

2012. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!