Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok Kinek vagyok szimpatiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Kinek vagyok szimpatikus ezek alapján? Lenn!

Figyelt kérdés

171 magas 73kg,sportos,rövid haj,zöld szem,néha cigizek de sportember vagyok így nemnagyon.Szeretek focizni és motorozni illetve a barátokkal lenni!Szeretek a levegőn lenni és kiélvezni az életet,de legyen kivel aki még boldoggá teszi a napjaim is….Lányok mit szűrtök le ebböl a pár mondatbol vagy mit gondoltok??


Komoly válaszokat kérnék!!!Kort is irjatok!!


2012. jan. 8. 17:28
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
de a tied még nagyobb:D:D
2012. jan. 8. 18:52
 12/35 anonim ***** válasza:
Egy valamit tuti le lehet szűrni. Nem tudsz írni, ergo buta, vagy csak simán sötét vagy.
2012. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
az a sötét aki mondja,szánalmas emberek vagytok az biztos...
2012. jan. 8. 19:28
 14/35 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ezúttal figyeltél a helyesírásra. Ma is tettem egy jó feladatott, szuper!
2012. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Azt szűröm le, hogy nem szép az arcod, mert egy ilyen srácra az én városomban ragadnak a csajok. 17L
2012. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
és melyik városban élsz??
2012. jan. 8. 21:39
 17/35 anonim ***** válasza:
Elmondom neked, hogy miert kaptal olyan valaszokat, amikre negativan valaszoltal. A kulsosegekbol tobbet irtal le, mint a belsosegekbol. A dohanyzas manapsag eleg egyszeruen megoldhato problema, a sport mindennapos, a motor is egyre inkabb megszokott, a baratokkal valo idotoltes alap. Hogy szeretsz levegon lenni es kielvezni az eletet, annyit jelent, hogy nem vagy kocka. De a focizasbol, a motorozasbol es a baratokbol ez a mondat joforman egyenesen kovetkezik. Elmondom roviden en mit szurtem le: egy hetkoznapi srac vagy, aki maganyos. Viszont az ertelmes lanyok ezen tulajdonsagok alapjan nem fogjak tudni eldonteni, hogy szimpatikus vagy-e. Ne vedd sertesnek, egyszeruen elmondtam, miert kaptal olyan valaszokat, amilyeneket. 22/L
2012. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Én leszűrtem egy fontos dolgot amit tényleg nem említettél : ) önbizalom hiányod van..méghozzá nem gyengén!nha megfelelt?
2012. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
megfelelt persze...:D de én nem te vagyok..ja és a szűréseid hagyd meg magadnak,mert megbizhatatlanok.köszi
2012. jan. 8. 23:33
 20/35 anonim ***** válasza:
ugyan...már azzal hogy csak simán kiírtad a kérdést le lehet szűrni ezt..ha minden ok lenne ilyen téren nem írnád ki a kérdést : ) kit akarsz becsapni? engem vagy saját magad? :)
2012. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!