Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok Kinek vagyok szimpatiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Kinek vagyok szimpatikus ezek alapján? Lenn!

Figyelt kérdés

171 magas 73kg,sportos,rövid haj,zöld szem,néha cigizek de sportember vagyok így nemnagyon.Szeretek focizni és motorozni illetve a barátokkal lenni!Szeretek a levegőn lenni és kiélvezni az életet,de legyen kivel aki még boldoggá teszi a napjaim is….Lányok mit szűrtök le ebböl a pár mondatbol vagy mit gondoltok??


Komoly válaszokat kérnék!!!Kort is irjatok!!


2012. jan. 8. 17:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
22
2012. jan. 8. 17:32
 3/35 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem.Én a magas fiúkat szeretem.
2012. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Ettől még nem ismerlek, mégis mit szűrnék le? Hogy hú de rossz, hogy focizol, és szeretsz levegőn lenni? Fárasztó ez a sok buta kérdés.
2012. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Te aztán tényleg ellehetsz keseredve, ha 22 évesen a GyK-t partnerkeresőnek használod.
2012. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Te semmit,van aki elég sok mindent le tud szürni akár pár szobol is de..nembaj ha neked nem megy...
2012. jan. 8. 17:36
 7/35 A kérdező kommentje:
nem vagyok elkeseredve mert nem társkereső céljábol irtam ki...h a lányoknak ez bejön e vagy sem vagy mit szürnek le ennyi...kiváncsi vagyok
2012. jan. 8. 17:37
 8/35 anonim ***** válasza:
A tinik biztos mélyrehatóan megismertek téged... Egy felnőtt nő viszont ezek alapján nem szűr le semmit, mert ezek felszínes dolgok, és aligha játszanak majd szerepet egy kapcsolatban.
2012. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Lehet h felszinses dolgok és én is felnőtt vagyok és mégis tudok akár egy mondatbol meggállapitani olyan dolgot amit elég kevesen vesznek észre...és nemhiába nemirtam többet magamrol...
2012. jan. 8. 17:54
 10/35 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagy szimpatikus. Túl nagy a pofád.
2012. jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!