Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok egy ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egy ekkora gerinctelen aljas rohadt féreg a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Mindig elcseszem a hangulatát, beszólok neki, pedig nagyon szeretem... Nélküle az életem merő sz*r lenne.


Ő az első olyan ember, akibe tényleg szerelmes vagyok. Egyszerűen minden szempontból tökéletes: olyan személyisége van, ami borzasztóan ritka. Empatikus, humoros, kompromisszumképes, nagylelkű, eszméletlenül kedves és különleges. A külsejéről meg nem is beszélek, egyszerűen gyönyörű...

Én mégis egyfolytában megbántom. Úgy érzem, boldoggá sem teszem, mindig megbántom a f*szságaimmal.

Nem akarom elüldözni magamtól, félek attól, hogy elveszíthetem.


Pedig amikor vele vagyok, én vagyok a legboldogabb ember. Nagyon jól érzem magam vele, el sem tudom képzelni azt, hogy nélküle legyek. Hatalmas energiát ad és nagyon szeretem...


17/F


2012. jan. 7. 19:47
 1/10 Utcakultúra ***** válasza:
Csoda hogy nem dobott..
2012. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg neki a kérdést amit most ide feltettél.


Utána pedig együtt beszéljétek meg.

2012. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1.) Tipp: Ne legyél p*cs vele.
2012. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Leveled fogalmazd át E/2-be s küldd el neki. Ő lesz a legboldogabb ember a világon.

Vágd meg a "s.ggfej vagyok" részeket.

28/N

2012. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
de édes vagy.*-* most, ahogy leírtad az utolsó két sort. szóval. emlékezz vissza, mik azok a helyzetek, amikben sértődik, és olyankor mit teszel/mondasz, amivel megbántod. próbálj meg erre minél jobban figyelni, és nem elkövetni!! mert, ha gy folytatod, el fogod veszíteni, és, ha ő ilyen lány, akkor más fiú is észre fogja ezt venni! és kérj tőle bocsánatot, és ezeket mind mondd el neki, amiket ide leírtál.
2012. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor azt bántjuk igazán akit a legjobban szeretünk. mi nagyon szertjük egymást a barátommal, de néha mindketten mondunk olyat a másiknak amit nem kellene de mindíg megbánjuk..

Hidd el ezzel a problémával nem vagy egyedül...=) Ha nem tennéd boldoggá már biztos elhagyott volna. biztos lehetsz benne h szeret. =) 16L

2012. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az önértékeléseddel lehet a hiba.hidd el,h nem hiába szeret téged
2012. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán pszichopata vagy, én nagy ívben kerülöm a fajtádat:) Nekem is van egy ilyen ismerősöm, pszichológushoz küldtük.
2012. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, csak így tovább a nők a bunkókat kedvelik. A csaj pont ezért van veled.
2012. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem változztass a viselkedéseden mert elfog vezsiteni. velem is volt már ilyen (lány vagyok) és bunkó volt velem és nem bírtam. Ha szereted akkor változtass rajta mert ott fog hagyni ahogy én tettem vele. és hiddel ha nem változtatsz most akkor egy idő után dobni fog aztán siránkozhatsz hogy vegyen vissza. VÁLTOZTASS! miért jo egyes fiuknak hogy beszologatnak a csajaiknak amikor ő nagyon szeret téged?? örülj neki hog nem dobott még ki... mondjuk ha tovább folytatod akkor kifog hamarosan..!
2013. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!