Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közöljem egy furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem egy furcsa fiúval, hogy nekem bejön?

Figyelt kérdés

Nemrég a házunkba költözött (négy emelettel feljebb) egy elég furcsa srác, aki állítólag meleg. Nekem nagyon tetszik, és én is meleg fiú vagyok, de nem tudom, mit mondjak neki első alkalommal, ismerkedéskor?

Olyan jó lenne összefutni vele a lépcsőházban!


2009. máj. 19. 20:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%
cumizd le :D
2009. nov. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%
ne szolits le hanem öld meg majd magadat is.. ne szaporodjatok undorító b*uzik.....
2009. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
szerezz be egy pisztolyt lődd fejbe utána rögtön magadat,köcsög!!!!!
2009. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

néhány 'értelmes' válaszoló: ugye muszáj volt b*szogatni? csak sajnos nem az volt a kérdés, hogy "mit csináljak magammal, ha a saját nememhez vonzódok?", hanem más:)

nem azért védem mert meleg vagyok (egyébként lány vagyok), hanem egy ismeretlen embert akkor sem kéne így leoltogatni :)

kérdésre válaszolva: a többiek leírták előttem, mi a teendőd, ha összefutnál vele a lépcsőházban, de vigyázz, mert lehet hogy tényleg nem meleg, és akkor csak te égsz be. na sok szerencsét, pusz

2009. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!