Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közöljem egy furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem egy furcsa fiúval, hogy nekem bejön?

Figyelt kérdés

Nemrég a házunkba költözött (négy emelettel feljebb) egy elég furcsa srác, aki állítólag meleg. Nekem nagyon tetszik, és én is meleg fiú vagyok, de nem tudom, mit mondjak neki első alkalommal, ismerkedéskor?

Olyan jó lenne összefutni vele a lépcsőházban!


2009. máj. 19. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a nevét tudod? esetleg msn?:)
2009. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A négy emelettel feljebb az nagyon fontos:"D

Szerintem ne eröltesd hogy összefuss vele. Ha nem erőlteted hidd el a legváratlanabb és egyben a legjobb pillanatban futhatsz vele össze.Egyszerűen csak szólítsd meg.VAgy kérj segítséget,kopogj be hozzá,jelöld be iwiw-en.NE támadd le mert az akkora szívás ha mégse meleg,vagy az de nem jösz be neki.

2009. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Első körben szerintem amolyan "szomszédi alapon" próbálj meg összebarátkozni vele, valószínűleg nem kell sokat várni rá, hogy véletlenül összefussatok.


Így legalább meg is ismerhetnéd, eldönthetnéd, hogy komolyan tetszik-e, és még azt is ki tudnád deríteni, hogy tényleg meleg-e (elvégre azt írod, állítólag az - mi van, ha csak pletyka? Akkor nagyon kínos helyzetbe kerülhetsz..)


Sok sikert! :)

2009. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
de ha ő nem b*zi akkor lehet, h összever vigyázz!
2009. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A neve ki van írva az ajtajára és a lenti postaládára is. De az iwiw-en nem jelölhetem be, mert kb. két hónapja kiregisztráltam magam onnan. De mondjuk tegyük fel, hogy összefutunk a lépcsőházban. Mit mondjak neki, hogy leálljon velem beszélgetni?
2009. máj. 19. 21:06
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
köszönsz neki és megkérdezed, hogy milyen itt lakni stb.. nem tudom, hogy milyen idősek vagytok, de ha suliba jártok kkor hova jáűr suliba/hol dolgozik? aztán jön magától...
2009. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
jaja, találkozol vele, megkérdezed pl. hogy milyen az új lakás, eddig hol lakott, ismeri e a környéket, ha akarja megmutatsz neki egy két jó helyet, ha esetleg tudsz a házban valami idegesítő szomszédról ami általába mindenhol van, akkor arról tájékoztatod, aztán röhögtök egy sort aztán kész is, elején elég ennyi aztán mehet tovább, utána meg már a legközelebbi találkozásnál egyszerűbb lesz minden
2009. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

Mond ezt neki ismered ezt a játékot?

Bassz*******Se****be baz****eg ge***i buz****kkkk kur***** any****at te fa*****ó ge***i

2009. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nézd meg, mikor megy be a liftbe. Szaladj gyorsan be mellé. Állítsd meg félúton valahogy, aztán erőszakold meg.
2009. nov. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, erre nincs túl sok megoldás :S Vagy várd meg a lépcsőházban, vagy reménykedj, hogy egyszer összefuttok
2009. nov. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!