Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen lányról?

Figyelt kérdés
akinek "két személyisége" van? úgy értem... hogy amíg a haverokkal az a laza, nagyszájú a fiúval kevesebbet beszél. meg a suliba vissza szólós ,"nagylány" sulin kívüli haverokkal inkább csak hallgatja a beszélgetést max. 1-2szer beleszól.
2011. dec. 16. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megjátsza magát
2011. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Skizofrén.
2011. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Biztos ikrek a csillagjegye. Nem hiszek a horoszkópos hülyeségben, de sok ikreket ismerek, és mindegyik ilyen kis kétszínű. :P
2011. dec. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tényleg ikrek. xd amúgy nemén vagyok ilyen csak érdekelt :)
2011. dec. 16. 19:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Az,hogy a suliba az ismerősök közt jobban elengedi magát,ami természetes.

Az meg,hogy egy fiúval visszahúzódó,megint más,mindenki másképp viselkedik a kiszemeltje társaságában szerintem...

2011. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ilyennel még nem találkoztam, hogy a suliban haverokkal nagypofájú sulin kívül szintén haverokkal meg csendes. Szerintem ez abnormális :D
2011. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a sulis haverokkal nagyszájú a sulin kívüliekkel nem.
2011. dec. 16. 19:31
 8/12 anonim ***** válasza:
mi a fa*sz? pszichopata!
2011. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mus musculus ***** válasza:
Én is másképp viszonyulok az összes haveromhoz, személyre szabott bánásmódot kreáltam mindnek. Persze szöges eltérés nincs ezek között, egész egyszerűen arról van szó, hogy sikerült már kipuhatolóznom, melyik mit tolerál és hogyan kell kifejeznem magam a társaságukban, ha meg akarom magamat értetni velük (pl. a legjobb barátom imádja a metaforáimat és simán levágja a köznyelvi megfelelőjüket, egy másik meg csak bámul rám, mint örömlány az üdülési csekkre, ha nála próbálom alkalmazni ezt a módszert). Szóval szerintem egy bizonyos szintig normális ez is, nem is értem, mit furcsállnak benne az előzőek annyira.:D
2011. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt hogyha az embernek igazán barátai azok a barátok akkor mindnek lehet ugyan az az ember. A kérdezo nem úgy mondta h más mint te hanem teljesen máshogy viselkedik. Én spec ki nem álhatom ha valaki csak a társaság kedvéért más embernek adja ki magát. Én mindíg magamat adom. Nem viselkedek máshogy. Akinek nem tetszik az nem érdekel aki meg elfogad így az IGAZI barát
2011. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!