Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szeretem?

Figyelt kérdés

Folyton rá gondolok, nem tudok enni. Hiányzik.

Azt mondta, hogy nem szeret senkit de folyton szívecskéket írogat ki és chatel valakivel és én ebbe belehalok. Teljesen rosszul vagyok és minden nőről akire ránézek ő jut eszembe.


2011. dec. 11. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
tetszik neked vonz,de még nem vagy szerelmes
2011. dec. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem első hülyeséget mond...szerelmes vagy!!én akkor nem szoktam tudni enni amikor fülig szerelmes vagyok egy lányban ás pluszban még az is hogy mindenkiben őt látod...szerelmes vagy!
2011. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de azt nem írta hogy élőbőben mennyit találkoznak beszélnek,mennyire ismerik egymást,mert ha szinte soha csak a neten akkor nem szerelem
2011. dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 11:46


nem kell ahhoz élőben találkozni...sok olyan van aki így is szerelmes lesz..

2011. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden nap találkozunk.
2011. dec. 11. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy!!én ugyan így vagyok a barátnőmmel,bár mi együtt is vagyunk,de én még így is mindenkiben őt látom és rá sem bírok nézni más nőre..és én is szerelmes vagyok!!
2011. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

dehogynem kell,neten nem lehet az ember szerelmes maradjunk ennyiben

kérdező,így már értem,szerelmes vagy az teljesen biztos

2011. dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!