Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis hogy ha szeretem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy ha szeretem ha bennem van a sperma?

Figyelt kérdés
A baratommal csak hetente egyszer tudunk talalkozni, es miutan belemelvez..csak eppenhogy lemosakodom, nem rendesen. Mert masnap mikor hazamegyek tole, imadom egesz nap erezni hogy a spermaja bennem van, hogy velem van. Szerelmes vagyok es boldog es megnyugtat. Mas is van igy vele?
2011. dec. 4. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Mi is így vagyunk Tomival!

SP voltam

2011. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

hát hallod, nem vagyok finnyás, mert belém is belém élvez, le is nyelem ha kell de szerintem ez elég gusztustalan ...

ráadásul nem is biztos hogy egészséges, hogy nem folyatod ki azonnal

úristen

2011. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
NEM !!! , alapban undoritó, és gusztustalan, ha belegondolok, de mellette még egészségtelen is
2011. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

ha te élvezed, mi fszt érdekel, hogy szerintünk normális-e?

nem, nem az, most akkor leszoksz róla?

fake

2011. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kérd meg hogy élvezen bele egy palackba és amikor eszedbe jut kortyolsz belőle..
2011. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

miert irtok ugy a spermarol mintha vmi undorito dolog lenne??

egy termeszetes folyamat vegkifejlete. egyebkent en se szeretnek mas spermajval kontaktusba kerulni, itt csakis a baratomrol van szo. Nem hiszem ha masnap meg bennem marad egy keves akkor az nem egeszseges, hiszen teljesen termeszetes. Kimosni meg kifolyatni teljesen ugyse lehet rogton se, tehat eleve masnapig valamilyen szinten benned marad. Ez igy van masoknal is, en csak arra akartam celozni, hogy az hogy bennem marad egy jkeves belole engem nem zavar, sot egyenesen imadom, mert nagyon intim es megnyugtat.

2011. dec. 4. 14:31
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Csak,hogy tudd a sperma lúgos kémhatású,a huvelyváladékod pedig savas normális esetben.

És ha a barátod beléd élvez,akkor károsítja a huvelyflórádat,ami késobb nem fog megvédeni a ferozésekkel szemben,és megágyazol a nogyógyászati problémáknak.

Na,az milyen intim és megnyugtató lesz,mikor majd nem fogsz tudni sexelni a pároddal a fájdalmas huvelygyulladás miatt.


De nyugodtan kérdezz meg errol egy nogyógyászt,o is megmondja,hogy káros,amit csinálsz.


És ha tényleg ennyire betegsen ragaszkodsz a párodhoz,akkor javaslom,hogy verd ki neki egy uvegbe,és,amikor hiányzik,kenegesd magad vele.

2011. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
73%
Teljesen normális. Ha valakit érdekel nézzen utána itt-ott annak a folyamatnak amit úgy hívnak: megtermékenyülés. Szóval ha mindenki mindig kimosná meg kifolyatná magából, akkor nem tudom hogy jött volna a világra az a sok agyalágyult barom aki itt írja a hülyeségeket, hogy egészségtelen meg undorító... Szereted és így is érzed, hogy egy vagy vele. Kész, slussz.
2011. dec. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
utolso- egyetertek:) en is igy gondolom.
2011. dec. 5. 06:33
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha állandoan beléd élvez,akkor károsítja a huvelyed védekezo rendszerét.

Kérdezz meg egy nogyógyászt.

2011. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!