Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis hogy ha szeretem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy ha szeretem ha bennem van a sperma?

Figyelt kérdés
A baratommal csak hetente egyszer tudunk talalkozni, es miutan belemelvez..csak eppenhogy lemosakodom, nem rendesen. Mert masnap mikor hazamegyek tole, imadom egesz nap erezni hogy a spermaja bennem van, hogy velem van. Szerelmes vagyok es boldog es megnyugtat. Mas is van igy vele?
2011. dec. 4. 13:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

hogy lehet itt ennyi agytröszt? :D :D :D sírok komolyan... ma 03:57-es szépen megfogalmazta a lényeget. ilyen b.aromságot, hogy ha beléd élvez károsít téged... és akkor hogy a fenébe lesz terhes egy nő? vagy a fogamzásgátlót is be kellene tiltani? lévén a legtöbben akkor sem használnak gumit, tehát ilyenkor felér a szex egy testi sértéssel :D

kérdező, szerintem semmi extra nincs ebben. kicsit furcsának hangzik, de ha jól esik, hát legyen. de nehogy bevedd az ilyen h.ülyeségeket hogy károsít.

2011. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

tudom hogy nem karosit, eddig tok jol vagyok, soha nem volt belole baj. ja igaz, ekkora hulyeseget , hogy karosit ha allandoan belemelvez.. akkor minek szedem a tabit? mert a tabi az tenyleg karosit mert mu, de a sperma az natur:)

sok itt a finnyas:)))

2011. dec. 5. 13:06
 13/15 Varga B. válasza:
48%
Abban az esetben, hogy szexszi vagy, akkor semmi akadálya!!!
2011. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%
Én sohasem fürdök utána.Majd felszívódik vagy kifolyik.A bugyi felissza ha kifolyna.
2011. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
43%

És használsz tisztasági betétet kérdező, vagy csak hagyod hogy a bugyid felfogja?

Hány éves vagy? Szeritem amúgy aranyos dolog ez tőled.

30F

2012. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!