Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az ilyen kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az ilyen kis ribiket ágyba vinni?

Figyelt kérdés

Természetesen átvitt értelemben, nem fizikai erő alkalmazásával. Ma mentem az utcán, és jött szembe egy pár ilyen 14-15 éves, szóval barely legal kategóriás, azonban elég jól kinéző lány, és, hogy is mondjam, eléggé megnéztek (nem, nem vagyok ronda).

Szerintetek hogy szólítsam le őket? Csak köszönjek és kérjem el az elérhetőségüket, vagy van valami alternatíva?


Amúgy 21 éves vagyok.


2011. dec. 9. 14:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ártatlanok ? ? ?

Mint a porszivó :D

Ha fosul nézel ki, akk bukta, de egyébként tipli az E-be, vagy a ZP környékére, ha van nálad spangli te vag ya király !

2011. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok. na most én elég szabad szellem vagyok, és nem ítélném el, ha az ő korosztályukkal bujálkodnál. De miért nevezed őket ribancnak? Ez azért már sok... Légy velük kedves, máskülönben utálni fognak.
2011. dec. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne ennyi idős lányokat fűzni? Ez annyira álszent duma...kiráz tőle a hideg.

Amúgy igenis legális 14 év felett. A mai világban sok 14-15-16 éves csaj már szinte felnőtt nő, kinézetre és viselkedésre is...sokkal előbb van a nemi érés, mint régen.


Engem is érdekel a "módszer". Szerintem jó lehet a leszólítás is, de ez a szerepjátszás tényleg jól hangzik :)

2011. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!