Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fiú jön be nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiú jön be nektek csajok? Aki eltud vinni kocsikázni apuci verdáján, vagy akinek csak bicajra telik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Van akiknek a BMW-s köcsögök jönnek be, de olyanok is vannak, akiknek a BMX-es köcsögök. Embere válogatja. De szerintem, mindkettőnél a köcsögön van a lényeg.
2011. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha apuci verdáján visz el akkor neki se telik autóra nem?
2011. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

engem nem érdekel, azon képest csak olyan exeim voltak még akiknek SAJÁT kocsijuk volt......

de most kialakulóban van egy srác , ha végre haza tolja a popóját, ő neki csak biciklije van... :)

19L

2011. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretem lenyegtelen,csak vigyen el valami romantikus helyre... Es ,ha valami nagy verdarol lenne szo,ne legyen vele nagyra...
2011. dec. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
BMW -s kigyúrt, kő gazdag állat. Legyen pénze és vegyen szép ruhákat nekem. Kis pénztelen looserek hanyagoljanak. 19 L
2011. dec. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, mindkettő megfelel.

Az viszont tény, hogy én nem viszek senkit. Szóval ha van autója azzal jön, ha biciklije, akkor azzal, engem nem érdekel, de azt ne várja el, hogy én hurcolásszam.

2011. dec. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szar lenne nekem a BMW mellett biciklizni, inkább tekerjünk együtt! :)
2011. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég a saját lába is ;) :)
2011. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
féltékeny vagy.gusztustalan.
2011. dec. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocs h beleszolok.Nekem csak egy szaros csepel régi versenybiciklim van akkor azt már le kell szarni???Pedi nem vagyok egy csúnya gyerek de nem fogok semmivel felvágni a csajok elött mert nem ilyen vagyok....


22/f

2011. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!