Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek rám furán, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek rám furán, ha azt mondom, hogy nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyok egy szociális típus, nem szoktam bulizni, haverokkal is csak ritkán találkozom. Persze nincs barátnőm, miért lenne. Viszont ha valaki kérdezni, és mondom, hogy még nem is volt, akkor olyan furcsán néznek, mintha sajnálnának és lenéznének egyszerre.
2011. nov. 24. 19:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 22 éves vagyok.
2011. nov. 24. 20:00
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

sajnálhatnak is ember


nekem sem volt még csak egy hivatásos prostival, de azóta még inkább megértem miért is sajnáltak és sajnálnak a rokonok ismerősök :D

2011. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
most is kanos vagyok, gyertek csajok!!! áll a farok!!
2011. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 problem?:D ***** válasza:
1csaj oszt tarsam is kicsit furan nézett a multkor,kérdezte h van-e baratnom,mondom most nincs,s mondja azért mert hát énjolnézek ki hh nincs:DDD
2011. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

azért amiért rám is furán néznek ha elmondom hogy nincsen barátom. és akkor jönnek azok a szövegek, hogy de hát hogyhogy? egy ilyen szép lánynak? stb.

brrrr de nem szeretem ezt hallgatni :D

a legtöbb ember úgy gondolja, hogy kapcsolatban lenni a természetes állapot, az egyedülállóság pedig nem az. szerintem meg mindenki egy individuális egyed és simán tudok létezni pasi nélkül is. (persze nem azt mondom ezzel, hogy nem szeretnék egyet magam mellé)


21L

2011. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még nekem se volt barátnőm. Talán majd holnap sikerül megtörnöm a jeget.De olyan nehéz találni olyan személyt, aki télleg illik hozzád. Legalábbis nálam ez a helyzet, válogatós vagyok.Meg nem mindig jött ki a lépés, de ez van megírva nekem, legalábbis eddig. :D Még van időd.De fölöslegesen ne gyere össze olyannal, aki mellett nem éreznéd magad jól ;)
2011. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert az a felállított sztereotípia, hogy egy 22 éves embernek kell lennie az oldalán egy "társnak", de még az is elfogadott, hogy minden héten más..., ami eléggé szomorú. (Én is hasonló vagyok, mint te csak lányba. :D )
2011. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nos igen, én se mondom, hogy egyedül akarom leélni az életemet. Viszont nem érzem magamat kevesebbnek, szerencsétlenebbnek vagy ilyesmi, mint azok, akik kapcsolatban vannak. Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 25. 10:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Ostobaság bevallani, a kutya nem ellenőrzi le, ha azt mondod, amit hallani akarnak, én is ezt teszem. nekem sem kell pár, nem igazán van kínálat, jól megvagyok egyedül, de ha kérdezik, azt érdemes válaszolni,hogy távkapcsolatban élsz, másik városban van a nő, és hébe hóba szoktál találkozni, még friss kapcsolat. Tehát egy jó közönböset, és máris át van ugorva ez a kényesnek számító téma, többé a kutyát nem fog érdekelni. Az a baj az emberek többségével, hogy a normál élet és családmodell van a fejükbe verve, és ami nem olyan mint ők, azt automatice kiközösítik. Ezt a tulajdonságukat meg tudni kell kezelni, kijátszani, és nem lesznek összezörrenések. Ne légy őszinte ebben a hazug világban, mert az gyengeség. De közben éld úgy az életed, ahogy neked megfelel!
2012. jún. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!