Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HA belem szeretett a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA belem szeretett a parom legjobb baratja mit tegyek? Mit tegyen o?

Figyelt kérdés
Ugy erzem belem szeretett, es azt is erzem, hogy kuzd ellene. hiszen tudja, hogy en a paromat szeretem, ok meg nagyon jo baratok de TENYLEG JO BARATOK. Elkerulhetetlen, hogy mi osszefussunk, hiszen olyanok vagyunk mint egy nagy csalad, mindent tudunk a masikrol nincsenek titkaink egymas elott (idaig)... hogyan viszonyljak? vajon mi lenne a helyes reszerol? egy osszezavarodott lany
2009. máj. 10. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
csak egy dolog miatt lehetsz összezavarodott, az pedig az, hogy nem hagy hidegen a srác. Innentől kezdve választanod kell majd, ha egyszer oda kerül a sor a barátod és ő közötte. De én már tudom, hogy kit választasz... :-)
2009. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:) neeeeem! ne erts felre:) egyertelmuen CSAK a baratom:)

amiert ossze vagyok zavarodva, hogy akkor most vajon mi a szitu? tud a szemembe nezni a masik srac? a Parom szemebe? es vajon megmarad a kozos NAGY baratsag?

koszi valaszod

2009. máj. 10. 21:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj akkor viszont egyszerűbbé válik a dolog. Amíg ő nem közli veled a tényállást, addig az ő problémája/dolga. Ahogy közli, a dolog közössé válik. Magyarra fordítva, viselkedj úgy tovább vele, ahogy eddig, mintha nem is vettél volna észre semmit és szeresd a barátodat.

Az első voltam

2009. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha a srác lép, a barátságuknak vége... ha nem akarsz bajt, muszály olyan helyzetet teremtened, hogy ne érezze, van esélye nálad.. szerintem egy idő után majd elrendezi magában.. ha midnenképp lép, meg kell beszélned vele hogy a párodat szereted (ha őt szereted..) de ez sztem igyisugyis betesz a barátságuknak.. sajnálom.. előfordul ez másokkal is...
2009. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:) ezt igy elegge konnyu kijelenteni...

de eleg rosszul erzem magam...kicsit kenyelmetlen a helyzet es nemtudom volt-e mar valaki igy, de baratsagbol hirtelen valami mas lesz egyik fel reszerol zert elegge visszas. a masik meg a paromnak is rosszul esne biztosan, remelem lekuzni magaban az erzest, ha ez igy van...

koszi a valaszod meg 1 x

2009. máj. 10. 22:05
 6/10 A kérdező kommentje:

22:05- osnek

pontosan ettol felek...:(( ok igazi nagy baratok gyerekkorbol, es most huszon evesek, ha civilizaltan kerul a dolog a felszinre akkor is nyomokat fog hagyni.

remelem a masik srac rendezni tudja magaban, es vege lesz meg mielott elkezdodne ez az egesz,

koszi neked is

2009. máj. 10. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondjam azt, hogy kétszer voltam így (harmadikként)? :-)

Az első válaszoló voltam...

2009. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem irigyellek:( mostmar helyrejottek a dolgok?
2009. máj. 10. 22:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, helyrejöttek. Régen volt ez már...

Első voltam

2009. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) remelem itt is alakulnak majd a dolgok:) hiszen nem szeretnem ha osszevesznenek, plane miattam. ket igazan ertekes emberrol van szo:)
2009. máj. 10. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!