Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha megtudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha megtudná rólam ezt a férfi, visszaélne vele, kihasználná?

Figyelt kérdés

22 vagyok, szerelmes vagyok egy 30 éves férfiba. Abban biztos vagyok, hogy kedvel, csak nem tudom milyen formában, mert sokat beszélget velem.


Szeretném megírni neki egy sms-ben, hogy én kedvelem őt, de szeretném ezt lezárni magamban az ő segítségével.


Szerintetek kihasználná a férfiak többsége és megpróbálna becsapni, lefektetni, mert fiatalabb vagyok?


2011. nov. 17. 09:10
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

11:23-as!


Én is így gondoltam, csak páran azzal ijesztgetnek, hogy majd eljátsza a hős szerelmes, hogy megkapjon aztán lelép.


Szerintem , ha valaki hónapok óta keres, kölcsönösen segítjük egymást ebben-abban, és jelét nem látom annak, hogy testileg akarna megkapni, akkor talán van esély rá, hogy a kedvelése nem testiségen és önzőségen alapul? Tévedek, ha azt feltételezem, hogy van nála komolyabban esélyem, ha eddig keresett, bár szóba soha nem került az érzelem, de hátha ő is érez valamit.

2011. nov. 17. 11:26
 22/24 anonim ***** válasza:
Hiaba pontoztal le akkor is gyerekes, meg bocsanatot is kertem hat ennyit er, ha az embernek tanacsot akarnak adni.
2011. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nem is pontoztalak le, miért vádaskodsz!!!
2011. nov. 17. 14:12
 24/24 anonim válasza:

Jaj istenem ezek a túl kombinálások, mikor én szerelmes voltam egy az egybe megmondtam, úgyhogy tudtam, hogy semmi sem lesz. Persze én pasi vagyok, ha nekem mondanák örülnék neki, mert legalább valaki szeret:) Ha nem akarnék tőle semmit, csábítana a kísértés, hogy meghúzzam. De nem vinne rá a lelkiismeretem, mivel utána a csajnak jobban fájna, hogy csak kihasználtam. Én nem használnálak ki, kérdés, hogy a csóka, hogy gondolkodik?! Elfelejtés csak egy esély után jöhet szóba, én megpróbáltam nem jött össze én szúrtam el és tanultam belőle. Ha meg se próbálsz kapcsolatot kiépíteni vele, sose fogod megtudni, mit is akar. Túlkombinálni női logikával azért nem jó, ha beszari és lekoptatod más baráttal. Akkor TE magad lökted el magadtól a szerelmedet.

24 f

2013. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!