Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha megtudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha megtudná rólam ezt a férfi, visszaélne vele, kihasználná?

Figyelt kérdés

22 vagyok, szerelmes vagyok egy 30 éves férfiba. Abban biztos vagyok, hogy kedvel, csak nem tudom milyen formában, mert sokat beszélget velem.


Szeretném megírni neki egy sms-ben, hogy én kedvelem őt, de szeretném ezt lezárni magamban az ő segítségével.


Szerintetek kihasználná a férfiak többsége és megpróbálna becsapni, lefektetni, mert fiatalabb vagyok?


2011. nov. 17. 09:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
mit is akarsz? Lezarni, de irni neki. Semmi ertelme, felejtsd el, egyedul is menni fog. En kihasznalnalak ha pasi lennek. 20L
2011. nov. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mit szeretnék? A tudomására adni, hogy fontos nekelm, ezért jobb lenne, ha nem keresne annyit, hagyna picit, hogy kiverjem a fejemből.
2011. nov. 17. 09:16
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt közölni vele, te is tudod kerülni őt.
2011. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudom, mert folyton felhív, ha lát, rögtön jön beszélgetni. Felkínálja, hogy hazavisz. Nem megy, nem bírom a közelségét már. Így csak örlődöm.
2011. nov. 17. 09:20
 5/24 bánomisén ***** válasza:

Bocs, de ebben semmi logika nincs. Ha valakit el akarok felejteni, akkor nem teszek neki szerelmi vallomást és nem kérem meg, hogy legyen velem. Akkor elkerülöm és elfelejtem. Kész.


Na, erre, amit te nagy okosan kifundáltál, mondják, hogy tipikus női logika...

(Nem kell támadni, én is nő vagyok.)

2011. nov. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Szerelmes vagy, akkor ne fogd vissza magad!
2011. nov. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%
Azt nem ertem, miert kell menekulni elole. Ez a megirom, hogy kedvelem ot de szeretnem lezarni magamban az o segitsegevel, nagyon gyerekes(MAR BOCSI)
2011. nov. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

De nem értitek, hogy máshogy nem tudom lerázni????


Ha felhív és nem veszem fel soha, mit gondolna, hogy egy bunkó vagyok? Akkor meg azért hívogatna, hogy mi a bajom

? Ismerem már jól.

2011. nov. 17. 09:23
 9/24 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy rossz a logikád. Közeledj hozzá és próbálj kapcsolatot kiépíteni.
2011. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Antimod ***** válasza:

Értem én, hogy mit akarsz. Eldönteni, hogy milyen kapcsolatban legyél vele, mert ez így neked nem jó.

Ne gondold azt, hogy minden harmincéves olyan érett és magabiztos, hogy ne szerencsétlenkedne akár egy 22 éves lánnyal. Lehet, hogy azért teszi mindezt, mert tetszel neki, csak ügyetlen, de az is lehet, hogy csak "haverkodik". Légy bátor, és kérdezz rá, mit akar tőled (de ne így, mert még elutasításnak veszi). Így tiszta vizet öntesz a pohárba.

2011. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!