Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogalmazzam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogalmazzam meg a levelet kerek egészre, ha ezt szeretném tudtára adni?

Figyelt kérdés

Van egy srác. A közelemben van, érezteti, hogy kedvel, de nem lép. Jó ideje megy már, nem bírom, elegem van. Eltünni nem tudok előle, mert ha dolgozni megyek, ott van, jön beszélgetni. Ha nem vagyok ott, telefonál.


Szeretném megértetni vele, hogy fontos nekem. De szükségem van egy kis időre anélkül, hogy ő keresne. Gondolkodnom kell. Többet érzek iránta, de úgy érzem, hogy bár ő is kedvel, de nem úgy, ahogy én, ezért jobb lenne, ha hagyna engem egy kicsit.


Hogy foglalnátok ezt egy levélbe, hogy szép kerek egész gondolatokból álljon. Ne legyen lerázó, csak értse meg, hogy kicsit kerülni szeretném a társaságát, hogy szellőzön a fejem.


2011. nov. 13. 18:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem gyerek vagyok, ő sem. De nem akarok vele találkozni, csak szeretném egy sms-ben közölni ezt vele. Nem bírom elmondani, de már kikészülök tőle. Nekem ez nem megy. Vagy szeressen végre, vagy hagyjon..
2011. nov. 13. 18:40
 2/3 Hokonbaszlak ***** válasza:
szeret ő csak nem megy az olyan gyorsan magamról tudom..Kérdezd meg tőle h akrsz tőlem valamit vagy sem..Vagy Kicsit hanyagoljuk 1mást olyan téren kis időre van szükségem h ezt átgondoljam...meg fogja érteni.
2011. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De nem vagyok biztos a viselkedésében, mert hol íhy, hol úgy viselkedik.


Itt nem akarok kiírni a dolgokat, de hidd el nekem, marha nehéz helyzetben vagyok és nem akarom már a közelemben tudni. Pontosabban időre van szükségem, hogy ne lássam, ne halljak róla. Rendbe kell raknom a gondolataimat, de így nem vagyok rá képes.

2011. nov. 13. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!