Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de tudom, hogy semmi esélyem nála, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik,mert szép,okos,jó humora van. Szoktam vele néha beszélni,de tudom,hogy semmi esélyem nincs nála. Hogyan felejtsem el? Néha róla álmodok, és mindennap látom,mert évfolyamtársam. Tudnátok segíteni?
2011. nov. 12. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
és mi van ha mégis van nála esélyed? Egy próbát megér nem? ha meg rosszul sül el a dolog akkro hidd el tenni fog rola, hogy gyorsan elfelejtsd
2011. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát meg kell próbálni. Nekem is van egy súlyos önértékelési zavarom, pedig mások szerint elég jóképű vagyok. A napokban egy olyan lánnyal kezdtem kavarni, amilyennel eddig szóba sem mertem volna állni. Úgy tűnik totál belém habarodott, kevesebb mint egy hét alatt. Uh próba szerencse:)
2011. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
meg kell próbálni, addig még ha akarod sem tudod elfelejteni .
2011. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele csak én még joban beléestem és még keveseb az eselyem, sztem nincs is :'( (és alig van 1. h beszelni tugyak vele:''''''''''''''''(
2014. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ennyire pontosan leírni a sztorimat mint ahogy most leírtad. Hidd el, nem egyedül vagy ilyen helyzetben :( ;)
2018. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!