Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, pedig én is lány vagyok. Mennyi az esélyem?

Figyelt kérdés

Nem tudok már kihez fordulni, mert teljesen reménytelennek érzem a helyzetemet. Nem vagyok leszbikus, nem érzem magam biszexnek sem, de teljesen beleszerettem egy lányba. Nem csak fellángolás, mert már több, mint 1 éve tart. Azóta tetszettek fiúk is, de egy sem váltott ki belőlem olyan érzéseket, mint Ő. Egy iskolába járunk, ha látom, mindig elönt valami forróság, a gyomrom összeszorul, legszívesebben odamennék és elmondanám, hogy szeretem és kell nekem. Most nem jövök a tipikus hülye csitris szöveggel, hogy "mindig néz, pedig én nem nézem", de gyakran tartjuk a szemkontaktust és volt olyan, mikor néhány percig hosszan néztük egymást. Általában próbálom feltűnésmentesen nézni, sőt, ha a közelemben van, nem is nézek rá, nehogy észrevegye. Fogalmam sincs, hogy lenne-e esélyem nála, mert nem tudom, hogy viszonyul a lányokhoz. Egy közösségi portálon kint van, hogy lányt keres, de nem vagyok benne biztos, hogy azt komolyan gondolja. Mit tegyek? Tudom, páran jönnek majd azzal, hogy ássam el magam, mert beteg vagyok. De szerencsére ezt nem veszem magamra, mert csak a használható tanácsokra fókuszálok.

16L


2009. okt. 9. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Hát hha közösségi portálra kirakta csak úgy kérdezz rá msnen v vhogy h ez igaz-e próbáld viccesen, és akkor lehet nem gyanakodik majd, v próbáld megtudni h tetszik e neki vki.

Tudom nem vagyok vmi nagy tanácsadó de jól teszed h nem foglalkozol azokkal akik majd itt oltogatnak téged.

2009. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem menj oda hozzá! "Szia! olvastam hogy lányokat keresel! Segíthetek? ;)" utána meg esetleg hogy "már hogyha barátként gondoltad.." aztán hátha lesz belőle valami :) szerintem több, mint most. vagy csak szimplán odamész hozzá és felhozol valami témát
2009. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 kolosszus22 ***** válasza:
36%

Ha kirakta ezt egy közösségi portálra és még ráadásul te is úgy érzed, hogy tetszel neki(szemezés,stb.) akkor azt hiszem kár kételkedni, 100%, hogy összejöhettek, innen már csak rajtad-rajtatok múlik!

Aztán ha később úgy érzitek, hogy bevennétek egy jóképű srácot is, akkor keressetek meg:)

22/F

2009. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

19:35-ös utolsó mondatára:

Dugj fel magadnak egy jókora kígyóuborkát, s*ggfej.


Egyébként, normális válaszként neked, Kérdező:

Ha ennyire tartós, és így álltok, ezek a körülmények, akkor szerintem is kezdeményezz. Mármint, "kockáztass", és minden kiderül.

Valami nem teljesen konkrét, de mégiscsak egyértelműsítő kérdéssel menj oda hozzá! Illetve, előtte beszélgess vele.

Ha nem ismered meg jobban, nem tudhatod, hogy esélyes vagy-e. ;]

És jól teszed, ne kategorizáld be magad! :) Fölösleges. Az vagy, aki. Ember. ;]



OFF: Egyébként úgy örülök, hogy végre, van valaki, aki helyesen ír, értelmes mondatokban kérdez. ^^"


17/L [L]

2009. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kolosszus22 ***** válasza:
5%

19:35 vagyok! Kedves leszbikus KIS leányzó, nem tudom miért támadtál nekem, az utolsó mondatot poénnak szántam. Azért nem kell gyűlölködni, mert te nem szereted a kukit.

A kedves kérdező sem leszbikus, valószínűleg inkább biszexuális, hiszen a férfiakhoz is vonzódik. Úgy gondolom semmi komolyan sértőt nem írtam, ne légy ennyire ellenséges! Csókoltatlak!

22/F

2009. okt. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De én nem vallom magam biszexuálisnak sem, mert nem szoktak csak úgy tetszeni lányok, nem vonzódom ugyanolyan szinten a lányokhoz és a fiúkhoz is. Egy lány van, aki először váltotta ki belőlem ezt az érzést és én odavagyok érte teljesen.
2009. okt. 10. 13:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Hogyhogy fent van a portálon h lányt keres? Ez fura. Hát ha ilyen nyíltan bevallja a dolgot,ami egyébként nem az ilyen oldalakra szoktak kiteregetni,ráadásul szemez is veled,szóval akkor miért félsz? Én megértelek,de mi lenne ha megpróbálnál beszélgetni vele? Mert ha még csak nem is beszélgettetek,épp ideje elkezdeni!Először csak barátian.
2009. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nos, elképzelhető, hogy csak poénból írta ki, hogy lányt keres, mert elég gyakran szokták csak hülyeségből és ezért nem vagyok benne teljesen biztos:S
2009. okt. 10. 22:04
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha még nem ismerősöd, akkor jelöld be. Ez már egy biztató jel lehet számára. Ha nem reagál, akkor próbálj megtudni róla valami olyat, ami miatt beszédbe tudnál elegyedni vele. Mondjuk ha tudod milyen zenét szeret, kérdezd meg, hogy esetleg meg van e neki az X album, mert hogy hallottad, hogy szereti és te egyszerűen sehol nem találod. Ezzel lényegében fel is dobtad neki a labdát, mert nem egyértelmű ugyan a dolog, de az efféle kérdések jó eséllyel csak "körítések", mivel az a zene, amit interneten nem találsz meg az nincs is. :D Sok sikert! 23/L (L)
2009. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy beteg.Csinálj mégegy accountot és jelöld be vele hogy tetszik neked vagy valami,írj neki ilyenek.Ha pozitívan reagál rá tied a pálya.Nézhetem majd?:D:D
2009. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!