Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem a parom baratja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a parom baratja kicsit tobbet erez irantam mint kellene, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A paromnak van egy jopofa baratja, akivel en is joban vagyok. Kozvetlen srac, aranyos, gyakran megyunk hetvegezni egyutt, nagyobb unnepeket is egyutt toltjuk...

Mostanaban beszelgettunk eleg gyakran, egyik nap rakerdezett, hogy szerintem nem beszelunk sokat mostanaban? Kerdeztem h zavarja, mire kitert a valasz alol es azt firtatta hogy szerinte egy ido utan nincs no es ferfi kozott "csak baratsag"...ugy erzem azota csak ritkan szol hozzam, s akkor is felmondatokban. En imadom a paromat(tobb mint masfel eve vagyunk egyutt), tehat szo sem lenne egy kapcsolatrol ezzel a sraccal. De olyan jol megvoltunk paran, ezt mostmar muszaj felrugni? Mit tegyek? voltatok hasonlo helyzetben?


2009. máj. 8. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy te hogy érzed a dolgot.

És beszéld meg vele. Mondd meg neki, hogy te nem éppen úgy szereted őt, mert gondolom barátilag igen is, hogy kedveled, szereted, de nem úgy, mint a párod.

Ebből baj nem lehet, maximum kicsit rosszul fog neki esni, de nem hiszem, hogy nagyon megsértődne, vagy egyáltalán megsértődne-e.

Csak bátran, és őszintén!

A baj az lenne, ha már tettetek volna olyat, amit megbánhattál volna, vagyis megbánhattatok volna.

Nyugi nem lesz gond.

2009. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pontosan nem mondta igy a szemembe hogy "ez es ez a helyzet" csak en igy erzem a szavaibol, s szerintem jok a megerzeseim...

Nem akarom letamadni, meg a vegen felreerti...

Aztan a parom gyerekkori baratja...felek h megmergezne a kapcsolatukat...mi van ha tenyleg belemszeretett, akkor ezutan mar nem fogjuk ugyanugy jol erezni magunkat...

vagy elmulik? ...

remelem...

koszi a valaszod:)

2009. máj. 8. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
hát mondjuk nem irigyellek.. sztem a legjobb amit tehetsz az h kivársz, amíg teljesen egyértelmű lesz a szitu. szerintem amugy ha nem látja rajtad, hogy egy picit is érdekel téged, akkor elrendezi magában (én ezt tenném). nemhiszem hogy felrúgna egy gyerekkori barátságot..csak mondjuk vázolta, hogy kezd megváltozni amit irántad érez..
2009. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit tegyek, teljesen tanacstalan vagyok:(

Tegnap este mar alig szolt hozzam, ereztem, hogy nem haragszik inkabb csak nem akar velem beszelni valami miatt...

:( jaaaaaaj :((

2009. máj. 9. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert felejteni próbál, vagyis tultenni magát a dolgon.

Szerintem akit te is el akarsz felejteni, azzal nem akarsz éjje nappal bezsélgetni.

Vagy tévedek?:)

2009. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szia:) Nemtudom, igazabol nemtudom hogyan tudna elfelejteni, hiszen a legjobb baratja baratnoje vagyok...

Allandoan talalkozunk, egyutt megyunk minden nagyszabasu esemenyre:(( ez olyan nehez:( valoszinuleg neki is...

minden esetre nem zaklatom...

2009. máj. 9. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!