Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy az is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy az is rosszul esik, hogy ha egy olyan valakit elveszitettuk, aki nem is volt meg a mienk?

Figyelt kérdés
Pld. van 1 lany akivel meg nem is randiztam, de mar parszor beszeltem vele(maximum osszesen 15percet tobb talalkozasban), de ha arra gondolok, hogy nem akarna tolem semmit barmit csinalnek az mar nagyon rosszul esne. Szerencsere errol szo sincs,hogy ne lenne, csak igy megfordult a fejemben.
2011. nov. 10. 18:26
 1/2 Big Boss ***** válasza:
Ezen ink. ne gondolkodj. SZAR lenne az biztos
2011. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem a sztár-iránt-rajongós korszakomban volt ilyen, hogyha pl. összejött valakivel, akkor fájt. amúgy azért, mert elképzeled vele a tökéletes kapcsolatot, beleéled magad, és amikor felmerül a lehetőség (akár egy gondolat formájában), akkor elkeseredsz.
2011. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!