Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ott mivel szőrtelenítetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott mivel szőrtelenítetek?

Figyelt kérdés
borotválás után csúnya piros pattanásos lesz a puncim. az epilálás fáj, a gyanta is. a krém pedig egészségtelen azon a területen. mit cisnáljak? vagy hagyjam szőrösen? de az nem visszataszító?
2009. máj. 7. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Van olyan srác akit zavar ott a ször, és van olyan akit nem, szóval általánosságban nem lehet ilyent mondani hogy visszataszító :)
2009. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

maradj a borotvánál(szerintem, mert a többi vagy fáj, vagy egészségtelen)párodtól függ, h. mi tetszik neki!!!

nekem is pöttyös, babaterstápolóval kenem, és néha jó néha nem(sajnos)

nem tudok ellne mit tenni

te döntésed, h. úgyhagyod, vagy ha leszeded, azt is mivel, és hogyan

2009. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Helló, egy régesrégi csajomnak pont ilyen problémái voltak. Ő a szakállnyírómmal nyírt magának mindig sünifazont a lába között, feljebb pedig egy kicsit meghagyta. Nagyon esztétikus volt.
2009. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sztem is maradj a borotvánál,ha kipattogzódik v vmi akkor kendd be körömvirág krémmel (rossman-600ft kb. ) és nem lesz piros ,meg ki se pattogzódik.

és mindig használj borotva habot.

2009. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én is borotvával .. max annyi hogy 1x 1 hónapban békénhagyom egy hétig (ugyis női dolgok vannak) .. had nöjön .. és akkor utánna normálisan le lehet szedni, begyulladás nélkül :S
2009. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem használj egyszer használatos borotvát. Mióta én is ilyet használok, nincs ilyen problémám.
2009. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én csak itt szoktam de ott pösköszörűt használnék
2010. ápr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a husis résznél epilátorral lejjebb meg borotvával, mert ott fáj.
2010. ápr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!