Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy legyen bátorságom új párkapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés
Már lassan másfél éve nincs barátom. Nagyon rossz egyedül lenni.... de egyszerűen nem merek belekezdeni egy új kapcsolatba. Tanácsokat szeretnék kérni tőletek ,hogy-hogy tudom ezt a félelmet leküzdeni....
2011. nov. 5. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Tolj le egy üveg Unicumot. Attól olyan bátor leszel mint állat!
2011. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy te ronda vagy? Ha nem, akkor csak hagyd, hogy történjenek a dolgok körülötted.
2011. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shai-Hulud ***** válasza:
Ééééésss... mondd csak, mennyi idős is vagy? Meg merrefelé is laksz? Meg hát szóval éppen ismerkedhetünk.
2011. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, csak én próbáltam magam beleerőltetni kapcsolatba, csak nem ment. Igazság szerint, nem írtad le, miért félsz, így kissé nehéz bármit is mondani. De ha egy múltbéli párkapcsolat az oka, akkor túl kell tenned magad rajta. A hogyanra neked kell rájönnöd.

Az én bajom leginkább az önbizalomhiány volt. Annak ellenére, hogy sokan hajtogatták körülöttem, hogy vonzó nő vagyok, nem éreztem úgy, hogy bárkit is meg tudnék fogni annyira, hogy velem maradjon. Aztán megismerkedtem egy sráccal, és igazából annyira egy hullámhosszra kerültünk, és olyan fesztelen lett a kapcsolatunk, hogy újra elkezdtem jól érezni magam egy sráccal. A dologból xy okok miatt nem lett semmi komoly, de elég önbizalmat adott az ismeretsége és a barátsága ahhoz, hogy túltegyem magam a múlton annyira, hogy ha adódik egy alkalom, azt megragadom =)

2011. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hmm... miért félek... túl sok csalódást éltem már át...
2011. nov. 5. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!