Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a fiúk? (bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a fiúk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most kapásból 3 esetet is fel tudnék sorolni, az egyik az én esetem, a másik a testvéremé, a harmadik meg a legjobb barátnőmé. Az enyémmel kezdem: van egy fiú, akivel randiztam párszor (nyelves csók is volt), amint vége lett az utolsó randinknak azóta nem jelentkezett, de viszont én nem bírtam ki, hogy ne írjak rá, ezért ráírtam és elég bunkó volt, meg amikor vagy 10 hosszú sort írtam, arra csak egy szót írt "értem". Ez azt jelenti szerintem, hogy nem érdeklem és hogy le akar rázni...

Testvérem esete: neki is van egy fiú, akit nagyon szeret, de a fiú nem úgy mutatja ki, pedig azt mondja, hogy sokat gondol rá, meg hogy szereti őt, stb. Vele is eléggé bunkón beszélt az utóbbi napokban, meg amikor ír neki üzenetet, arra kb. 3-4 napot kell várnia, hogy visszaírjon. Ez sem valami nagy érdeklődés lehet... Egyébként ez egy távkapcsolat.

Barátnőm esete: van neki is egy fiú, de neki van barátnője. De mégsem azt mutatja ki, hogy nagyon szeretné őt, inkább a barátnőm érdekli őt, mert mindig elhívja valahova, szokta féltékenyíteni is a barátnőjével, meg mindig beszélnek Facebook-on, a fiú ír rá. De azt mondta a barátnőm, hogy most eléggé bunkó volt vele.

Arra lennék kiváncsi, hogy tetszünk-e nekik, vagy csak szórakoznak velünk?


2011. nov. 4. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát egy telefon/messenger beszélgetés alapján döntitek el, hogy bunkó, nem pedig fáradt, vagy egyéb dolga van? Most erre mit lehet válaszolni?


Fingom sincs.

2011. nov. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

a te esetedben: szerintem nem nagyon érdekled

a távkapcsolat se úgy látom ahogy kéne mert nem ilyenfajta gyakorisággal kéne működnie egy távkap.-nak.

a barátnőd: meg csak kavar ,szórakozik vele ennyi és ugyebár a srác a csaját is csalja ...

tetszeni lehet,hogy tetszetek de érdekelni már nem érdeklitek őket..

sry :/

keressetek valaki mást hátha azzal jobban össze jönnének a dolgok.. :/

2011. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meglátta a föld1g érő meŁledet és próbál lerázni. Ez valószínűleg a testvérednél és a bnődnél is így volt. Biztos csúnyák vagytok. Ja a csókot meg gondlom ráerőletted és nem akakart nagyon bunkó lenni. Sajnos van ilyen.
2011. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a csajok is ilyenek, sőőt


Ezt nem a srácoktól kellett volna megkérdezni???

2011. nov. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Tapasztalataim alapján sem a lányok, sem a fiúk nem jobbak a másik nemnél. Mind a két nem esetében vannak ilyenek.

No persze mivel egyik kapcsolat se igazán mély, nem láthattok bele az életébe és nem tudhatjátok, hogy valójában mi a gond, lehet, hogy csak bebeszélitek magatoknak ezt a "bunkóság" dolgot.

Ugyanakkor van eset, hogy a szakítást jelenti. Én utálom ezt a ráutaló magatartásos dolgot; ha vkinek vmi gondja van, akkor van szája, mondja el. Így azt mondom neked, hogy valóban érdekel, adj neki "ukast", hogy mondja meg, mi a szitu, mert te ezt látod és bánt téged, s jó lenne tudni, hogy is álltok...


Üdv

2011. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Arra nem gondoltal meg h egy fiu nem szeret fel napokat atbeszelgetni?De persze ha egy ilyen pava a pelda nem is csoda mert hat ok "menoek" hat persze...-,-
2015. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!