Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a 14-16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 14-16 éves lányokat elítélik azért, amiért nemi életet élnek ellentétben a fiúkkal akik már 13 évesen is élhetnek nemi életet?

Figyelt kérdés
Csak úgy érdekelne, hogy egy fiú miben különbözik egy lánytól... Ugyanúgy nincs szellemileg megérve erre, ráaldásul a fiúk később is érnek...
2009. máj. 6. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
A fiúkat is ugyan úgy elítélem, ha 13 évesen kezdik.
2009. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én is így vagyok ezzel, de sokan ezt teljesen természetesnek veszik... és nem is törődnek vele...
2009. máj. 6. 21:21
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
mindig mindenért a lányokat hibáztatják. falun még az is baj, ha egy lány fiúkkal barátkozik... hát mégha nemi életet él... :S ilyen a társadalmunk, a fiúkat kevesebben ítélik el
2009. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
talán azért mert a fiú nem lehet terhes... mert sokak szerint a lányon múlik az h teherbe esik,h csakis a lány volt a felelőtlen ,meg a hibás... ezért ha mi 16 évesen lefekszünk vkivel, egyből Qrvák vagyunk ésatöbbi. ellentétben a pasikkal,azok meg dugh@tnak összevissza ahogy csak kedvük tartja...
2009. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van ezt én sem értem. De ez ugyanúgy megfigyelhető a nagyobb korosztályoknál. Csak ott nem azért ítélik el, mert korán kezdi, hanem hogy ki hány személlyel volt együtt. Egy fiúnál a több partner menő, egy lánynál könnyővérűségre utal ..... nem értem én sem...
2009. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :), és hogy tudjátok, mindenkit felpontoztam, és teljes mértékben igazatok van
2009. máj. 6. 21:30
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
a fiúnak az a dolga, hogy minél több magot elszórjon, a lánynak, meg hogy azt kihordja. természetesen ma már az embereknél nem így van de fent maradt ebből valami.
2009. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Mert a földön sosem vlt egyenlőség évezredek óta akkárki aakkármit is mond a nő mindig is a férfi alatt lesz .(Itt nem arra célzok hogy butább meg ügyetlenebb sót sok nő ugyesebb csak a féfi embernek nyitotabbak a lehetőségei a nőé meg lavan korlátozva elméletben)
2009. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

hát, tudtommal a lányoknál fontos ez az akkor csinálja amikor eljön az idő, és mostanába túl sok mindenkinek jön el túl hamar, de van még pár lány akinek nem, (hátha én is találok egyet) egyébként a fiukat is elítélik, csak nem írják be, hogy "13 évesen nem vagyok szűz ez ciki?" legalább is én nem nagyon találtam és ahol volt ott se dícsérték meg, ne aggódj a fiukat is elítélik csak róluk nincs annyi téma ezen az oldalon

18/F

2009. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiu nem esik teherbe felelőtlenség miatt, és nem szenved el semmilyen kárt egy abortusz során, egy lánynak ez elég gázos.
2009. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!