Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok mennyi a maximum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok mennyi a maximum korkülönbség amivel működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy lassan 19 és egy 14,5 éves fiú-lány között müködhetne szerintetek. Lécci kort és nemet is írjatok.
2011. nov. 3. 16:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 10:56


Mindenkinek lehetnek olyan ismerősei akiktől meg lehet ijedni, ebbe inkább ne menjünk bele!

Vannak lányok akik pl már 12 évesen nagyon fejlettek külsőre és vannak akik 16 évesen sem. Ez nem igazán a korról szól! A kérdés elméleti volt, és szerintem hazudik az aki azt mondja hogy egy jól kinéző, fejlett, nagymellű fiatal csajt nem nyalna ki, ha a helyzet úgy adná! Ezernyi példa van rá! Ez persze nem azt jelenti h mindennapos eset lenne, de szerintem ha a körülmények úgy adnák, nem hiszem h lenne erőm ledobni magamról, ha egy fejlettebb csaj rám mászna. Szerintem nem is bánnám meg utána sem. A kor csak két számjegy, és sokszor nem takarja a valóságot. Én szerintem egy 14 éves még nem felnőtt és valószínűtlen h akarnék valamit is tőle azon felül, ha pl valami testi dolog összejönne. Mégegyszer mondom ez nem cél, de ha úgy adódna én szerintem megtenném. Amúgy meg nem ennek igazolására mondom, de ha egy lány leendő szexuális életét el lehet cseszni valahogy akkor azt egy korabeli pöc$étől vezérelt kanos suhanc simán el tudja intézni, hogy aztán a lányból gátlásos és talán boldogtalan felnőtt legyen. Úgyhogy ha már valakit akar a kiscsaj akkor inkább a kisebb kockázatút válassza!

2011. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Előző:

Láttad a Lolita c. filmet? Nézd meg, neked szerintem tetszeni fog.

2011. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
42%

A Lolita c filmet nem láttam de annak az alapja ha jól tudom az hogy egy fiatal lány Túlzottan felnőttesen viselkedik. Magyarul cseppet sem általánosítható! Amúgy meg ha a törvényhozók 14 éves kort állapítottak meg, és gondolom nem ketten voltak csak, akkor ezek szerint mégiscsak van ennek realitása, méghozzá nem is kevés!

Szerintem amíg valaki nem került bele különböző szélsőségesnek gondolt helyzetekbe, addig hiába is beszél, nem fog tudni hiteles véleményt adni.

2011. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem igazán erről szól a film, inkább azt mutatja meg nagyon jól, hogy hogyan is cseszh*ti tönkre egy fiatal lány életét a túl korán kezdett szexuális élet. Már pedig a kislány a filmben nagyon is vágyik a felnőtt férfiak társaságára. Néz meg.


Ajj, ne lovagolj már a törvényen! Egyes arab országokban a kislányokat 8 évesen férjhez adják, tőlük akár 30 évvel idősebb férfiakhoz is. Ott sem tilt semmit a törvény, de ennek szerinted van valami realitása? A nyomorult állami törvényeken kívül létezik az ún. természeti törvény, amely fontosabb bármely más törvénynél. És akárhogy is nézzük, egy 14 éves lány, még gyerek. Nem képes felelős döntést hozni sem magáról, sem másról. Hiába is „viszket a puncija”. Nem érett még a szexuális életre legyen az egy puhap*csű kisfiúval, vagy egy felnőtt pasival. Arról nem is beszélve, hogy sok nagyfiú sem olyan őrjítően jó az ágyban, hogy ezzel megalapozza a kislány szexuális életét, úgyhogy e mögé a mártír álca mögé ne bújj, kérlek.

Persze, lehet nagyon fejlett, nagymellű, de tudod némely nő/lány örülne annak, ha meglátnátok a szexis test mögött a lelket is. És ha csak próbálnál bepillantani egy ilyen kis nimfácska lelkébe, akkor észrevennéd, hogy nagyon is gyerek még.


Én csak azt kívánom, hogy ha egyszer lesz egy lányod, akkor 14 évesen őt is lepjék el a 30-as pasik, és viszkessen a nunija. Azt hiszem, más színben fogod látni a világot.


Részemről lezárva.

2011. nov. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 15:18


A világ így kerek!

2011. nov. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!