Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok mennyi a maximum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok mennyi a maximum korkülönbség amivel működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy lassan 19 és egy 14,5 éves fiú-lány között müködhetne szerintetek. Lécci kort és nemet is írjatok.
2011. nov. 3. 16:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
14 és fél éves....hagyjátok már ezeket a fél éveket! Amíg ezt számolod addig inkább játssz a sims-el, vagy mittudoménmi!
2011. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
44%

ma 17:01


Idióta vagy! A f@szságaiddal menj vissza a homokozóba!!!

Amúgyis nálunk a beleegyezési korhatár 14 év! Házasodni 16 évesen lehet először! Barom!


Kérdezőnek:

Nem ritka hogy egy 30-35 éves férfinak 15-16 éves barátnője van volt és elvette feleségül! Itt is sok ilyen ember van.

Ha két ember szereti és akarja egymást, akkor nincs olyan hogy sok különbség!

Neked szerintem jobb ha egy tapasztaltabb fiú ad tapasztalatot és nem egy pöc.svezérelt 15 éves agyatlan fiúka aki mindenhol csak a puncit keresi!

Persze a kor semmire sem biztosíték, és a 19 éves is lehet gyökér! :)

Az viszont tuti h ő akar téged majd úgyis mint nőt, és ez a felnövéshez tartozó rész rád fog vonatkozni, úgyhogy ezt tudd!

29F

2011. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
45%
35 éves férfinak 16 éves barátnője...ki beszél f@szságokat? Pedomaci?
2011. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
10 mulva nem nagy korkülömbség
2011. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 17:40


Pont hogy te! Nézz már utána mit jelentenek a szavak amivel dobálózol! Tudod mi az a beleegyezési korhatár? Nálunk ez 14 év! 16 évesen a csaj már lehet feleség mint nagykorú! Csak az idióta fóbiáidat hangoztatod, de még szerencse hogy a világ nélküled is kerek és az élet mindig jobban tudja mint te!

2011. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
81%
Apukám, én ezt értem, de ne hülyítsd már a jónépet azzal, hogy jelenlegi 29 éveddel megdugnál egy 14 éves fejletlen kislányt. Ha az én lányomhoz közelednél, feljelentenélek. És azt se akard bemagyarázni, hogy ez a normális...Pedomaci.
2011. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
A másik meg az, hogy a korábbi válasz írója nem én vagyok.
2011. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

ha elmúltál 14 nem csukhatják le ha szexeltek akkor se! wikipedian nézd meg a beleegyezési törvényeket.

Nekem jöhetnél! Annyira tetszik egy 8.os lány gyönyörű az arca, de most jött egy még szebb lány, akivel összejövök 16 éves, szal inkább ő:D meg róla tudom hogy hozzám illik!

f18

2011. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
30%

tegnap 11:31


Nem tudom h a te lányod mennyire fejlett, de vannak lányok akik 14 évesen jobb testtel és nagyobb mellekkel rendelkeznek mint az anyjuk! A nemi vágyat nem a kor száma kelti fel, hanem a kinézet!

Nyilván nem fogok elcsábítani meg rámászni egy ilyen lányra sem, de ha már annyira bizsereg neki és túl van a 3. fiún is, vagyis már rég nem is szűz és akarja akkor nem fogok álszenteskedni!

Hiába is jelentenél fel bárkit, kiröhögnének ugyanis az 14. életévtől törvényileg legális!

A pedofília fogalmának meg nézz utána mert nagyon el vagy tájolva!

2011. nov. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Itt aki el van tájolódva, az te vagy...14 éves lányokat dugni...

Mivel az apja rendőr, hidd el, nem röhögnének ki. :)(nem minden a törvény)

Azért azzal nyugtass meg kérlek, hogy nem feleségnek szánod azt a szerencsétlen kislányt.

Még a 19-14 párosítás elég emberinek tűnik a te 29 évedhez képest. Remélem nem általános iskolai tanár vagy.

2011. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!