Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Help!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Help!

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki most 9.-ben és általánosban is osztálytársam volt. A gimibe busszal szoktunk menni, mert másik városban van. Az új barátnőim észrevették és már én is észrevettem, hogy bejövök annak a fiúnak, mert gyakran bámul, meg állandóan a közelemben van (ami nagyon idegesít). Nekem egyáltalán nem jön be, sőt utálom is. A buszváróban is mikor egyedül vagyok mindig odajön hozzám, én próbálok nem megszólalni, de ő meg mindig beszél. Tegnap meg pechemre odaültették mellém a suliban. Próbálom kerülni, minél kevesebbet beszélni vele, de nem esik le neki, hogy nem jön be nekem, sőt, hogy most mellé ültettek rosszabb is lesz.. Mit tanácsoltok, hogyan mutassam még ki, hogy nekem egyáltalán nem tetszik?? Valami ötlet? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

15/L


2011. okt. 29. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Istenem...

Hát mond meg neki!!!

2011. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele értelmes a dolgot, persze csak ha nem hányod el magad mikor ránézel ...
2011. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Miért kell állandóan trükközni? A világtörténelemben már jó páran bebizonyították, hogy a jelekből a másik úgy sem érti meg...


Szóval legyél bátor és kérdezd meg nyíltan. "Mit akarsz tőlem? Csak barátként tekintesz rám, vagy szeretnél többet is?" A választól függetlenül egészen egyszerűen mond el neki, hogy te úgy érzed, hogy szeretne tőled valamit és ez neked kellemetlen mert te csak barátként tekintesz rá, és azt is tisztázd, hogy ez nem is fog változni. Jah és legyél határozott, de maradj kedves, ne bunkózz; elég rossz lesz neki az h megtudja, hogy nincs esélye nem kell még megbántani is. :)

Hajrá csajszi ;)

2011. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!