Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van aki azt gondolja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van aki azt gondolja, hogy ez segít?

Figyelt kérdés

Már nagyon sok ilyen kérdés volt itt, hogy mit tegyen valaki, ha tetszik neki egy pasi vagy nő, s ahogy vettem észre ezekre a kérdésekre kevés a válasz. Akik eddig ilyen kérdéseket írtak ki, szólnék, hogy annyira általános helyzeteket mutattok be, hogy az ember ha akarna se tudna segíteni, s szerintem nagy eséllyel előfordul, hogy beégetheti magát az ember, mivel hallgat egy olyan tanácsra, ami nem az illető helyzetben alkalmazandó.

Van aki egyetért velem?


2011. okt. 19. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Én az ilyen kérdéseket már el sem olvasom. Unalmasa, és jönnek szakadatlanul. Ha megnézed mindig azokra a kérdésekre érkezik sok válasz ami nem hétköznapi tucat, provokáló, esetleg lehet rajta vitázni. Az ilyen "Hogy jöjjek vele össze"? "Mit csináljak?" "Most ez mit jelent?" típusú sz@rokra a kutya sem kíváncsi, méghozzá joggal.
2011. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!