Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőket melyik megszólítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket melyik megszólítás idegesíti a legjobban?

Figyelt kérdés
Pl. bátyám a nőjét mindig Babámnak hívja, de a csajt ez piszokul idegesíti. Vagy a Cica rosszabb? Melyik a legkerülendőbb?
2008. márc. 15. 22:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
ezek szentem aranyosak, de mindenkit más akaszt ki, engem pl. a "szerelmem", nemtommér. az a legbiztosabb ha a nevén szólítod őket.
2008. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Hat ez relativ. Kinek mi tetszik, mi az ami zavarja....

Szerintem az ugyis kialakul. En pl. kifejezetten nem szeretem, ha meg alig ismerek valakit es az becezget...

2008. márc. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Hát szerintem kapcsolata válogatja...én kiakadok az "Életem" "Cicám" "Manóm" "Nyuszi" stb becézésektől is, mert szerintem ezek nyálasak, és mindenki más igy szólitja a párját... engem a nevemen szólit a párom, vagy egy olyan beceneven, ami az együtt töltött idő alatt kialakult...
2008. márc. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam hívni a párom,ami épp a nyelvemre esik.Tehát a Bocitól kezdve a Maciig minden.Engem sem idegesít semmi ilyen,mert tudom,hogy szeretetből becézget.
2008. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem a párom mindig az adott helyzettől függően szólít meg. Például múltkor elgondolkodtam, és ezért Bambulina lettem. :)
2008. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több ezer becenevem van, de amúgy embere válogatja,hogy ki mit szeret.

Én csak a cicázástól és a baby-zéstől kapok kiütéseket. Amúgy a Bogyótól a Nyuszifülig minden jöhet.:)

2008. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
volt barátnőm meg pont azt mondta hogy a bébi a legjobb, az jól hangzik, és hogy ő a drágámtól meg kedvesemtől kap frászt, azota ezzel hülyülünk. -szia drágám, - mi van édesem? :D
2008. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Szerintem ez relativ...kinek mi tetszik....en pl. szeretem mikor "Edesem"-nek szolit vagy neha ha sms-ben szolit meg, van,hogy "Szivem egyetlen dobbanasa" vagyok...:P
2008. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk a Maci és a Nyuszi járja. Mindkettőnek oka van :D
2008. márc. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
Jó lehet annak akit becéznek!Évekig csak FIGYEJ és HALLOD volt a nevm.Meguntam és bemutatkoztam az élttársamnak,csak nézett mint borju az új kapura.AZóta van nevem,de nem becéz.Já és nem is kért bocsánatott!
2008. márc. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!