Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kell mondani (megszólitás)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell mondani (megszólitás) vagy valami ha teccik egy lány? Bármit

Figyelt kérdés
13éves vagyok szó szerint nem hazudok. Teccik egy lány ha feljön MSN-re mivel kezdjem. Valaki akármit irjon hülyék kiméljenek. köszi
2010. szept. 25. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:

hello / szia

ennyi bőven elég, aztán ha visszaír, akkor megkérdezheted tőle, hogy milyen napja volt....

2010. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
azt úgy írják,hogy tetszik.
2010. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jó tudom siettem, nem kell kioktatni 1. válaszolónak köszi de hogy tovább mert tetszik(örülsz 2.?) és megakarom mondani neki de nem egysuliba járunk és.... gondoljátok részletes válaszokat
2010. szept. 25. 14:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Haaaave you met Ted?!
2010. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehetöleg magyarul valaki irjon! miért baromkodnak egyesek itt? Tisztelet a kivételnek
2010. szept. 25. 15:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, nem akarna-e valahol vmelyik nap találkozni veled
2010. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha feljön megkérdem de egy a gond! Nem mehetek el egyedül mert eléggé messze lakok persze öis meg énis Kisvárdán de kicsit elég messze a vasutátjáron át kell menni féltenek stb. de MSN eszélni fogok vele de azt kérdezem hogy kérdezzem meg hogy lesz e Barátnöm meg stb stb. ti biztos értitek az ilyeneket
2010. szept. 25. 15:03
 8/10 anonim válasza:
Ha olyan messze van, hogy egy találkát sem ér meg, vagy nem lehet összehozni, akkor minek akarsz vele járni? Akkor úgysem találkoztok, és ezen az alapon mondjuk Angelina Jolie is lehetne a bartánőd, őt sem látnád kevesebbet...
2010. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Szia"-val köszönj, az barátságosabb, mint a "helló". Ilyeneket kérdezhetsz Tőle: Milyen napod volt? Hogy megy a suli? Hogy telt a hétvége? Voltál valahol a hétvégén? De beszélhetsz Te is, pl. föciből kikaptuk a dogát, de csak 3-as lett, pedig készültem rá, stbstb. :)


Remélem tudtam segíteni! :)

2010. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Már Irtam neki Iwiwen kiváncsi vok mit szól aztán MSN-en leirom amit irtatok köszi!!
2010. szept. 26. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!