Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lökök el magamtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lökök el magamtól minden fiút?

Figyelt kérdés
nekem csak addig kell egy fiú ameddig megszerzem, azután megunom és ellököm magamtól...
2011. okt. 16. 14:05
 1/7 anonim válasza:

nem beszélgettek annyit vagy nem tudom nem vagyok jártas ebben:/

17/F

2011. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy még azis lehet hogy ribi vagy xD:P
2011. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert még nem voltál szerelmes
2011. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát ribancnak egyáltalán nem nevezném magam, az elmúlt 3 év alatt 2 barátom volt...a mostanival lassan 2 hónapja járok, de már a szakításon gondolkozok :S
2011. okt. 16. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert félsz h kihasználnak a ribancpasik!
2011. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tudod nem csak azt nevezik riba*ncnak aki lefekszik mindenkivel hanem azokat is akik kihasználják a másikat. szóval riba*nc vagy aranyom!
2011. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
idefigyelj aranyom,az hogy megunom őket egy idő után az nem azt jelenti hogy kihasználom őket...
2011. okt. 16. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!