Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi a fenét csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,sosem volt még pasim ezért egy tapasztalatlan kis izé vagyok,mégis egy 40 éves pasi csapja nekem a szelet. járok egy helyre amit nem szeretnék emondani hogy mi,mert nem akarom hogy valaki felismerjen,az a lényeg hogy az életem ide járni ,na és ugye itt van ez az illető akinek felesége van és gyerekei, mindenki mondta hogy vigyázzak vele mert egy nagy nőcsábász de én elhesegettem magamtól ezeket a dolgokat mert azt gondoltam hogy csak nem repülne rá egy iylen fiatal lányre,nade ez máshogy lett.eddig még csak bókok stb, de már eljutottunk oda hogy fogdos és már azt is elmondta hogy mit tudna velem kezdeni. az a legnagyobb baj hogy én is vonzódom hozzá bár lehet csak pasi hiányom van de tudom magamról hogyha bármi is történne én szétesnék darabokra, de ki nem? szóval hogy lehetne értelmesen leállítani mivel benne egy nagyon jó barátot találtam és nem szeretném megsérteni. jah és kérlek ne irjatok durva válaszokat
2011. szept. 24. 22:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

ismerkedni vele, vad és szexuális kéjelgést kezdeményezni vele.


az elérhetőségét megtudnád adni?

E-mail? MSN? Telefonszám?????

jöhet privibe.


a 19 f-es

2011. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

na????? O_o


mi történt ma???

és egyáltalán ki neked, hogy mindig találkozol vele????

2011. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de ha nem tudsz a talpadra állni és leordítani a fejét, akkor megérdemled... Nem hiszem el, hogy 18évesen ilyen életképtelen vagy. Üvöltsd a képébe, hogy ne molesztáljon!(úgy, hogy mások is hallják)

22F

2011. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Taposs már bele a kis mimózalelkébe, és merd visszautasítani.
2011. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
inkább ne részletezzük, az lesz a megoldás hoyg kerülni fogom ha ott vagyok, mások elött ugyse csinálja.
2011. szept. 25. 18:42
 26/28 anonim ***** válasza:
légyszives ird meg privátba engem érdeklen, hogy mit csinált veled.
2011. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
*érdekelne
2011. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
bocsi de erröl nem szeretnék beszélni, amugyse oylan nagy dolog vagyis nem eröszakolt meg meg semmi:) meg lehet nyugodni, de nah mindegy
2011. szept. 25. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!