Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi a fenét csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,sosem volt még pasim ezért egy tapasztalatlan kis izé vagyok,mégis egy 40 éves pasi csapja nekem a szelet. járok egy helyre amit nem szeretnék emondani hogy mi,mert nem akarom hogy valaki felismerjen,az a lényeg hogy az életem ide járni ,na és ugye itt van ez az illető akinek felesége van és gyerekei, mindenki mondta hogy vigyázzak vele mert egy nagy nőcsábász de én elhesegettem magamtól ezeket a dolgokat mert azt gondoltam hogy csak nem repülne rá egy iylen fiatal lányre,nade ez máshogy lett.eddig még csak bókok stb, de már eljutottunk oda hogy fogdos és már azt is elmondta hogy mit tudna velem kezdeni. az a legnagyobb baj hogy én is vonzódom hozzá bár lehet csak pasi hiányom van de tudom magamról hogyha bármi is történne én szétesnék darabokra, de ki nem? szóval hogy lehetne értelmesen leállítani mivel benne egy nagyon jó barátot találtam és nem szeretném megsérteni. jah és kérlek ne irjatok durva válaszokat
2011. szept. 24. 22:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Kérlek, legalább te őrizd meg a becsületedet, ha már a pasi nem képes rá.. Vagyis utasítsd el egyértelműen.

Én nem tudnék kibékülni magammal, ha olyannal lettem volna először együtt, akinek felesége van.. Nem véletlenül várnak egyesek az arra érdemesre.

Azt kell eldöntened, neked milyen az értékrended.

2011. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy én nem vagypk ehhez hozzászokva,még hasonló korú fiukkal sem kavarok mert még éretlen vagyok, de mégis az érzés... de tudom jól hogy iylenbe nem mehetek bele mert az egész életemben végigkísérne.
2011. szept. 24. 22:23
 3/28 anonim ***** válasza:

Van egy hely, ami az életed. Ott van egy 40-es férfi(felesége és gyerekei vannak), aki megakar téged dugni. Elkezdett fogdosni és te hagytad neki.

Szerinted? Már az elején le kellett volna ordítanod a fejét. Ne haragudj, de te nagyon hülye vagy...

2011. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

hol laksz mit szolnál ha beszélgetnénk?


olyan vok mint te.....19f

2011. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

hol laksz mit szolnál ha beszélgetnénk?


kb olyan vok mint te.....19f

2011. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

ma 22:31!


Búza vagy? Mert a kérdező a fiúkat szereti...

2011. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

én már az elején is elhúzódtam,meg nem is akartam nagy dolgot csinálni belöle mert azthitttem hogy csak szórakozik és csak beégtem volna hogy mit képzelek hogy majd pont velem áll le,de msotmár más, tudom hogy hülye voltam.

hogyhoyg oylan vagy mint én kedves 3,?? :D

2011. szept. 24. 22:33
 8/28 anonim ***** válasza:
Beszélj vele
2011. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
nem 1 értelmű???
2011. szept. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ha nem áll le, beszélsz a feleségével. Ha továbbra is folytatja, akkor irány a felesége és kicsit színezd is ki a történetet!
2011. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!