Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 év körüli lányok! Ti már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év körüli lányok! Ti már nőnek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
én 18 éves vagyok, és még úgy érzem,hogy gyerek vagyok :) ez nem azt jelenti,hogy idétlenül viselkedem..sosem voltam ilyen, sőt..de mégsem érzem azt,hogy már nő lennék.Veletek hogy van ez?
2011. szept. 18. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Én egy 18 éves lány vagyok, egy ideje inkább férfinak érzem magam.
2011. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Én nönek érzem magam. Külsöre is nöies vagyok, öltözködésem is nöies...
2011. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 mus musculus ***** válasza:
100%
Második, azért ez nem csak erről szól...
2011. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szamóca.. ***** válasza:
81%
én meg még mellé idiótán is viselkedem, pedig már 21et taposom :D
2011. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Nőnek érzik magukat, és úgy gondolják, hozzájuk a 25-35 éves férfiak valók. Hiszen ők fejlett nők.
2011. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éves vagyok, de még abszolút gyereknek érzem magam; pedig már dolgozom is:) Nem is akarom, hogy máshogy legyen...majd jön minden magától.
2011. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 .Daniel. ***** válasza:
64%
Ja ismerős mikor 18 évesen valaki már azt képzeli ő a nagybetűs NŐ:) A dolog már ott megbukott az egyik kedves érett válaszolónál hogy neki szinte csak külsőből áll egy nő a válasza alapján.
2011. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a ki nőnek ki még gyereknek érzi magát azt mindenki maga dönti el. Én úgy gondolom hogy egy lányból akkor lesz igazán nő ha már a gondolkodási mòdja is olyan. Pl képes felelőség teljes döntéseket képes hozni, másként bánik az ember társaival, párját,barátait tiszteli stb. Szerintem ezek az alapkövetelmények és ez egyénfüggő ki hány éves korban sajátitja el, van aki 25 éves és még mindig úgy viselkedik mint egy 14 éves kislány. Fiú voltam, remélem nem baj hogy én is vállaszoltam:)


20/f

ui:telefonnal írtam. Bocs a helyesírási hibákkal

2011. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
dehogy baj :) mindenki válaszolhat :)
2011. szept. 18. 22:31
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nőiesebben öltözködök, de egyáltalán nem érzem magam nőnek!ugyanolyan bolondos vagyok, mint régen, de nem bánom, inkább, minthogy túl komoly legyek!18/L
2011. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!