Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen se sex, se bnő, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen se sex, se bnő, se első csók. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
ha odakerül a sor hogy egy jó csajjal beszélhetek akkor máris elmegy az önbizalmam és szinte megse tudok szólalni vagy csak hülyeségeket mondok és egy témát se tudok felhozni amiről elbeszélgethetnénk. volt már vki ilyen helyzetben? mi a megoldás?
2011. szept. 16. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Amikor ilyen helyzet alakul ki.

Légy őszinte!

Egy átlag lány aranyosnak fogja találni és segít. :-D

Legalább a csókban :)

2011. szept. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el magad,és ne legyél ilyen görcsös!Ne barátnőt akarj minden áron,hanem próbálj ismerkedni,és majd találsz olyat,aki megérdemel!:)
2011. szept. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

első:

Vagyis úgy légy őszinte, hogy ezt mond meg neki is.

2011. szept. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nem késtél el semmiről.


Nem kell félni, NO PARA nem kell keménynek lenned, nem kell, hogy változtass, igazából semmit sem kellene tenned csak azt, hogy elfogadod teljes valódat és megpróbálsz bízni magadban.

2011. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én is így voltam nyugi. 18 évesen aztán épp h 19 lettem lett barátnőm , ha az elsőn túl vagy már utána könnyebb lesz .most 22 vagyok másfél éve nem volt semmi :( (de ez már más tészta :S ) én se akartam csalódni sokáig azé nem volt barátnőm aztán még is megtörtént :S most kezdek talpra állni :(
2011. szept. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tajparaszt ***** válasza:

Csak beszélgess, nem kell egyből belecsapni a lecsóba. Ha tetszel a lánynak tökmindegy mi a téma. De pl elmesélhetnéd mit szeretsz és mit nem, így egy kicsit megismer.

Ha néhány alkalom után már normálisabban tudsz dumálni és egy kicsit felbátorodtál, megkérdezed, hogy elmennétek-é meginni egy kólát a közeli bisztróban.

2011. szept. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor azzal a férfivel beszélgettem, aki tetszik, akkor fel sem fogtam szinte mit mondott, pedig nagyon okos volt, imádtam hallgatni, de mégis inkább a mozdulatai, gesztusai kötöttek le. Szóval teljesen mindegy mit mondasz.
2011. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Vodka/pálinka/whisky. (persze utána nem árt egy rágó)
2011. szept. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
googlébe beírod hogy: PUA és tanulsz szépen
2011. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is NE IZGULJ ANNYIT!!

másodszor légy laza és ne arra gondolj ha nem szerzel barátnőt akkor lefejeznek csak lazán!!!:))

Ja és olyan lánynál próbálkozz akinél megéri mármint azért ne a legdögösebb csajjal kezdj aki ráadásul bunkó és nagyképű meg lenéző a nyomikkal szemben!!!Sok sikert!:)

2013. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!