Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kettejük szerelme igaz szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettejük szerelme igaz szerelem lehetett?

Figyelt kérdés

Faludy György és Kovács Fannié. 65 év volt köztük, és sírig tartott (Faludy 2006-os haláláig). Vajon Fanni asszony tényleg szerette Gyurka bácsit? Vagy csak a pénzére hajtott? És vajon Gyurka bácsi szeret-e Fannikát, vagy csak nem jutott neki szebb és fiatalabb (mert szegénykém nem egy szépség...)?


Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!


17/F


2011. szept. 16. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

létezhet.nem mindenki számító f.sz.

20/L

2011. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szóval szerinted igen?


Mert azért a költőfejedelem mégiscsak szép kis mennyiséget hagyott szegény özvegyére...

2011. szept. 16. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
örülhetünk, hogy nem pasi volt
2011. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pedig lehetett volna! Gyurka bácsi biszex volt.


De miért lett volna rosszabb, ha Fanni helyet Feri neki a neve?

2011. szept. 16. 18:26
 5/7 Hailey13 ***** válasza:
100%

biszex volt?! na bazzeg ezt se tudtam... úúúristen

egyébként sajnálom, eszemben sincs megbántani a költőnknek még csak az emlékét se,de NEM LEHETETT igaz szerelem-legalábbis mindkettőjük részéről biztos nem.

képzeld el, hogy a nagypapádat csókolod szájon...kiráz a hideg. nem vagyok prűd egyáltalán, sőt még a lányt se akarom megbántani, de maximum a költő egyénisége iránt vonzódhatott. vagy rajonghatott, ki minek nevezi.

nem tudom éltek-e szexuális életet, de azért... én még a 20 éves korkülönbséget se tartom annyira durvának (szerintem az lehet szerelem is) de 65 év...

rossz belegondolni.

és ne felejtsük el hogy az a "sírig tartó" dolog nem volt annyira hosszú idő.

2011. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a nő ránézésre beteg
2011. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


De!

"de maximum a költő egyénisége iránt vonzódhatott" Nem lehet, hogy nem számított neki a külső, csak a belsőre ment?

"nem tudom éltek-e szexuális életet" Nem működhet egy szerelem az nélkül? Csak a két ember belső értékeire alapozva?

2011. szept. 16. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!