Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról, ha egy fiú egy lányra emeli a kezét?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 20:04
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Fogok is ezek után, de én voltam a hülye, mert azt hittem, hogy megváltozik.
2011. szept. 15. 20:25
 22/30 Walk With Me ***** válasza:
89%
Milyen dolog az, hogy Te nem akarsz valamit a szexben, és megütne? Oké, nem ütött meg, de az indulat benne volt, különben nem emelte volna fel a kezét. Szerintem hagyd ott, mert ha így mennek a dolgok előbb-utóbb sajnos meg fog ütni. :(
2011. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 bix ***** válasza:
84%

dehogy változik meg... ezek mind kamu dumák. aki ilyenek miatt kezet emel egy nőre az valamit kompenzál... jelen esetben hogy idióta féltékenykedő b@rom. ilyet meg az tesz aki nem biztos magában, akinek gátlásai vannak, és aki fél. ennyi.


felejtsd el, hagyd ott a csába, ha már megtörtént akkor felejtsd el örökre. ennyi

2011. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Már ott hagytam, szerencsére. De ezt én se értem, elkezdett ott magyarázni, hogy ezt ő akarja, és, hogy meg is fogja velem csinálni, ugye én meg mindig azt mondtam neki, hogy nem, aztán elborult az agya.
2011. szept. 15. 20:30
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Háááát!Szerintem ez egy szégyenletes dolog a pasik részéről!

Hogyis képesek megütni 1 lányt?Hihetetlen én nm kedvelem az ilyeneket!

2011. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi megüt egy nőt, az az igazi gyengeség jele!!!
2011. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Solarian ***** válasza:
Az nem fiú.
2011. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Végre valaki, aki tudja, mikor kell szakítani.
2011. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Haverom megbeszélte a nőjével, hogy ha a csaj valami olyat csinál, amin a haver nagyon berág, akkor elverheti nadrágszíjjal. Ha jól tudom, két-háromszor már el is verte.
2011. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan kapcsolatom (ami hála Istennek véget is ért) hogy a bnöm kiakadt valami és csak úgy random elkezdett pofozgatni. Mondta a magáét és pofozgatott ütögetett lefogtam , aszondta fáj neki erre elengedtem pofozgatott tovább azt mi a fenét tudtam volna csinálni adtam neki 1 pofont


Szal most tisztázzuk a dolgokat: 1 nőt nem illik megütni de aki így viselkedik az nem nő.

2011. szept. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!