Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról, ha egy fiú egy lányra emeli a kezét?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 20:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
46%

Mit mond a ferfi a verzö orrú nönek?Semmit mert mar hússzor elmondta.

mindennek van oka.....csak rá kell jönni......

2011. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 bix ***** válasza:
83%

jah hogy ütésig nem fajult a dolog? én a helyedben megmondanám hogy még egy ilyen apa és húzhatsz oda ahol a füge terem.


így még szánalmasabb mert fenyegetésre használta mint eszköz. egy vitában vagy neadj isten veszekedésben ez kb azt jelenti hogy ennyi nem tudom megvédeni az álláspontom kussolj vagy ütök.


én nem tolerálnám ezt nőként egyszer sem

2011. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

és mi volt az ami ezt kiváltotta nála??? "kedves kérdező"


ámde hány éves a "volt" pasid??

2011. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Na most akkor megütött vagy sem?
2011. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
kick ban mute!
2011. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 bix ***** válasza:
100%

"Mit mond a ferfi a verzö orrú nönek?Semmit mert mar hússzor elmondta.

mindennek van oka.....csak rá kell jönni......"


ezért nem szabad súlyosan értelmi fogyatékos, vagy csak és kizárólag óarab dialektusokat megértő lányokkal ismerkedni. ha hússzor elmondod és nem érti meg

1: nem tudsz fogalmazni

2: hagyd a csába és keress értelmes nőt

3: megütöd mi lesz? megérti? felfogja? neked lesz igazad és ezt a testi erőddel egy feleakkora nőt megütve tudsz elérni? ez ám a valami... így kell nevelni. nőt és gyereket is. gratula

2011. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Egy dolgot nem akartam a szexben, ő erőszakoskodott, hogy de igen, megcsináljuk, mert ő akarja. Én mondtam neki, hogy undorítónak tartom, és ezután emelte rám a kezét, de azon nyomban le is rakta. A másik esetben pedig féltékenykedett, mert szoktam beszélni fiúkkal is, osztálytársakkal pl. El mondtam neki, hogy csak haverok, meg csak átlagos dolgokról beszélgetünk, erre felkapta a vizet. Mondtam neki, ha már felemelted a kezedet, akkor üss is meg, akkor tuti ott hagytam volna. Ezután jött a simogatós rész, meg, hogy ő engem soha nem bántana. Amúgy 21 éves. És leszögezném, hogy én soha nem csaltam volna meg, szóval ezt a féltékenykedését se értem. Nem szoktam neki nyávogni, vagy panaszkodni. Soha nem is kiabáltam vele, és mindig kedves is voltam hozzá.
2011. szept. 15. 20:19
 18/30 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egy Nőt nem szabad megütni! Tartsatok "ódivatunak", de én Nőre nem emelném a kezem soha! Csak verbálisan próbálnám "elintézni" 20/f
2011. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nem ütött meg, "csak" rám emelte a kezét, de megállította, mielőtt elért volna engem.
2011. szept. 15. 20:20
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Az olyanoktól óvakodj!
2011. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!