Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról, ha egy fiú egy lányra emeli a kezét?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 20:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
66%
Az nem férfi!
2011. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Problem? ***** válasza:
80%
Sokszor érthető!!! 20F
2011. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélek látatlanban, mert én nőként azt mondom, hogy van, mikor jogos. Hallottam már olyan esetet,ahol azt mondom teljesen megértem és rohadtul megérdemelte, de aki ezzel akarja megoldani a problémákat, vagy visszaél a testi fölényével az undorító. Alapból undorítóak az agresszív, verekedős emberek, szóval gyűlölöm az erőszakot, de van, mikor meg tudtam érteni.
2011. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
65%

Soha nem ütöttem meg egy nőt mert szánalmas és gyengeségre vall...


De párszor már egy vödör vízzel leöntöttem őket! :) Vagy kicsit keményebben elfenekeltem, de a fenekelést sokan félreértették....:)

2011. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Walk With Me ***** válasza:
100%

Szerintem nem helyes dolog megütni egy nőt. Lehet mindenféle kifogást keresni, hogy "jaj elvesztettem az eszem" meg stb, de akkor sem. Szerintem kevés az olyan dolog, amit két intelligens ember ne tudna nyugodtan megbeszélni, ha pedig nem tudja, akkor sem az erőszak a megoldás.

Lehet puhapo:csösen hangzom, de ez a véleményem.

2011. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Veszekedtünk, de én nem kiabáltam vele, nem is vagyok az a nyafogós fajta. Utána elkezdett simogatni, hogy nem akart megütni, ezt kétszer csinálta meg.
2011. szept. 15. 20:08
 7/30 anonim ***** válasza:
65%
A helyedben ezt nem tűrném el.
2011. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 bix ***** válasza:
81%

vertem már meg érte nagyon pasit baráti társaságban egyik lányt az exe verte meg párszor, gerinctelen szánalmas sz@r alak aki ilyet tesz.


nincs rá mentség. nincs rá magyarázat. még ha megütött az se ok arra hogy visszaüssön egy FÉRFI. nőt nem verünk semmilyen indokkal. soha. pont. gusztustalan gerinctelen, szánalmas dolog.

2011. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Azért azt is ki lehet érdemelni.

De semmi képpen nem lehet rendszeres. Csak egyszeri nevelő célzatú.

2011. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Már szerencsére nem is vagyok együtt vele. De elkezdett mentegetőzni, hogy ő soha nem ütne meg.
2011. szept. 15. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!