Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én magyarázom bele vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én magyarázom bele vagy ezeket a posztokat nekem "küldheti"?

Figyelt kérdés

an egy fiatalember, aki iránt elég erős érzelmeim vannak és ezt talán ez kölcsönös, de különböző okok miatt nem lehetünk együtt. Így max. neten,(de ott se nagyon kéne) tudunk nagy ritkán beszélni. Látom, hogy kiír valami vicces szöveget, képet rak fel, kb 4 percig fent van és amikor hozzászólnék, törli. (Már olyan is volt, hogy hozzászóltam és úgy törölte.

Szerintetek ezeket a posztokat nekem "küldi"?

Nektek van olyan ismerősötök, aki kiír valamit, aztán 10 perc múlva törli?



(Hozzáteszem, azóta amióta tudja milyen zenét hallgatok pl. olyan zenét rak ki)


üdv: 17/L


(Lehetőleg normális válaszokat! :)


2011. szept. 10. 20:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Van* :DDD
2011. szept. 10. 20:54
 2/6 Moszuke ***** válasza:
100%
belelátod szerintem
2011. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. szept. 10. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:

50% esélyed van, hogy eltalálod, miért csinálja, és ugyanennyi az esélye, hogy ezért is.. kérdezd meg, vagy ne foglalkozz vele... én hónapok óta ugyanezt kérdezem magamtól, megspékelve azzal, hogy suliban is ilyen a srác...

17/L :)

2011. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen suliban :DD
2011. szept. 10. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:
pfff... :D akkor nem tudok mit mondani... rendeződjenek dolgaink :D
2011. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!