Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én magyarázom be magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én magyarázom be magamnak, vagy van esélyem?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú, aki nagyon tetszik nekem. Évfolyamtársam a suliban és már évnyitó óta nagyon bejön. A buszmegállóban láttam először, ahol állandóan nézett. Persze én is néztem mert, nagyon bejött. Aztán suliban is mindig figyelt, egyszer véletlenül nekem jött. Néha beszólogat, de nem durvákat, csak finoman odaszól. Tegnap ültem egy barátnőmmel egy padnál és oda jött hozzánk, de nem szólt semmit. ( közösségi oldalon bejelöltem, de még nem jelölt vissza- már egy hete)

15 évesek vagyunk és, ha nem derült volna ki, lány vagyok =)


2010. okt. 30. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem van esélyed! hajrá!!
2010. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hajrá van esélyeddd
2010. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!