Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy barátomba vagyok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátomba vagyok szerelmes? Nem tudom mi lenne a legjobb .

Figyelt kérdés

Még úgy kb másfél évvel ezelőtt volt egy fiú, aki nagyon szerelmes volt belém. Akkor volt 16 éves, én pedig 13. Sokáig próbálkozott h járjunk, én is nagyon kedveltem! De féltem (szerintem részben a koromból adódóan) és a barátnőim is lebeszéltek róla:/ Szépen...lassan...fokozatosan enyhült a kapcsolatunk.. és egy erős barátság alakult ki. Amit egy ideig úgy is éreztem h jó lesz ez így... De úgy tűnik h az egyik közös ismerősünkkel összefog jönni... én pedig azt hiszem h most jöttem rá mit is érzek iránta igazán. Most jött ki rajtam..egy mondhatni 'féltékenység' nagyon szégyellem magam, mert anno ő volt az aki (szószerint) sírt miattam..most pedig fordult a helyzet...:/ Nagyon hiányzik, szeretnék vele lenni, várom, hogy újra találkozhassunk, hogy rám nézzen, köszönjön, beszélgessünk... egyszóval MINDEN! Ő az egyetlen..aki megértette, mikor azt mondtam: maradjunk csak barátok! De iszonyatosan megbántam :/

Az szánalmas lenne... ha esetleg valahogy megpróbálnám felidézni, a régi emlékeinket? Mikor először találkozgattunk, és ismerkedtünk?

Vagy ahogy ő is tette.. hagyjam, hogy boldog legyen mással?

:( Lécci.. véleményeket...:/

(Persze azóta már komolyodtunk mind a ketten a párkapcsolatok terén... jobban tudjuk kezelni a dolgokat... )


2011. szept. 10. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szegényem... Úgy jártál, mint én. Kerüld el a találkozókat, beszélgetéseket amennyire csak lehet. Felejtsd el. Senki nem ér annyit, hogy bárki tönkretegye magát miatta.


20/l

2011. szept. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megpróbálni megpróbálhatod, de ha nem szeretne semmit akkor a legjobb ha MINDEN kapcsolatot megszakíttattok vagy csak annyi maradjon meg amennyi nem fáj.
2011. szept. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem anno egyik legjobb barátom (lány) vette el a szüzességemet. bár nem jártunk. utánam volt egy barátja aki nagyon féltékeny volt rám és megszakadta kapcsolat. ennek már vagy 5 éve. azóta 2x találkoztunk, nagyon szar érzés úgy beszélni valakivel aki régen iylen közel állt hozzád mint egy nagyon távoli ismerőssel. szerintem ne akard elveszíteni


22/f

2011. szept. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ragadd meg az alkalmat, amig még lehetőséged van rá, s beszélj neki az érzéseidről,egy próbát megér az egész, mert különben lehet bánni fogod, hogy nem mondtad el neki mit érzel. Én is voltam ilyen helyzetben, bevallottam neki mit éreztem. Az is igaz, hogy nem jöttünk össze, de nem bántam meg, hogy bevallottam. Persze azért ne vallj neki konkrétan szerelmet, mert az egy kicsit röhelyes lenne, s megalázó, jobb ha csak sejteted vele, főleg a tettek számitanak. Ha pedig erre nem reagál, akkor hagyd az egészet, s szerintem a baráti viszony fenntartása sem lenne túl jó ötlet, mert csak neked fájna, ha naponta a másik csajjal látnád, meg csak róla beszélne.
2011. szept. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne veszítsd el mert aztán jobban fog fáájni.(tapasztalat) ne hagyd h összejöjjön a másikkal
2011. szept. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:(...


köszönöm a válaszokat! :-)

2011. szept. 11. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!