Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba. Millegyen?

Figyelt kérdés
16F vagyok ő 15L és ráadásul van barátja. Mindent megoszt velem. De én megőrülök.áááá
2011. márc. 16. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen nekem is sokáig tetszett a legjobb barátom. Vagy bepróbálkozol, és ha ő is akarja összejöttök, de a barátságnak ott van vége. Vagy bepróbálkozol, és elhajt. Szintén vége. De a legjobb lenne, ha kiábrándulnál belőle.
2011. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

szegény... én ugyan így voltam a legjobb barátommal... egy osztályba járunk, én fél évig odavoltam érte, de nem mondtam senkinek, nem is mutattam ki, aztán valahogy a vége az lett, hogy ő támadott le engem... beszélgettünk és 1x csak megcsókolt, állítólag miattam szakított előtte 1 héttel a barátnőjével... de aztán pont azért mert 1más legjobb baráti voltunk nem is működött... nagyon gyorsan vége lett.

Jajj de irigyellek, te legalább szerelmes vagy :D

2011. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még csak most tanulgatod, hogy nem létezik férfi-női barátság. Kihevered, vagy ha türelmes vagy(ezek a tinikapcsolatok néhány hétig tartanak), te lehetsz a következő.
2011. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha csak dugni akarsz, akkor ne hajts rá, ha barátnő kell, akkor majd ha szabad lesz...
2011. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kapcsolata 5 hónapos...
2011. márc. 16. 21:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor borítékolható, hogy a barátságnak vége lesz. Mert a jövőben vagy lesz valami köztetek, vagy nem és emiatt fog tönkremenni a baráti kapcsolat.

De ha sikerülne összejönnötök valamikor, az volna a legjobb, mert az az igazi, amikor barátság és a szerelem is megvan.

2011. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért mondja mindenki hogy nem létezik fiu-lány barátság?
2011. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Létezik fiú és lány közötti barátság, de ez egyoldalú:)
2011. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen,most ő az eggyik legjobb barátom,és imádom. :) ♥ Nekem is nagyon nehéz volt,főleg hogy én olyan típus vagyok,hogy nagyon könnyen szerelmes leszek,nagyon sok mindent megteszek a másikért,de viszont sokat is tépem magam belülről,és nehezen tudok a fiúkból kiszeretni. :S De nekem most kivételesen valahogy sikerült. Nagyon sokat vagyunk ketten,neki is van barátnője,és volt mikor miattam szakított vele,csak aztán megint összejöttek,és akkor nekem is volt barátom,énis miatta szakítottam az akkori fiúmmal. Puszilgat,ölelget,megfogja a kezem és a derekam,szerintem ha a csaja látná...kapnánk. xD

16L

2011. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

baromság,igenis van lány-fiú közti barátság,úgy h egyik se akar a másiktól semmit!én így vagyok a legjobb barátommal már ides-tova 11éve és soha-ismétlem,soha nem volt köztünk semmi és nem is lesz!

kérdésedre válasz:sajna amíg barátja van addig ne állj elő a farbával,mert az önző dolog!azt tudod tenni,h vársz a sorodra,meg h megéri-e kockáztatni a barátságot!?van-e olyan erős a barátságotok,h ha nem is jön össze a párkapcsolat,de akkor is tudtok a továbbiakban egymás szemébe nézni minden feszengés nélkül?!

25/L

2011. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!