Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? SzerinteteK,? Volt már veletek is ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik és szeretem..sokszor olyan dolgokat mond amiből mindenki arra következtet h tetszem neki,de mégis összejött egy másik lánnyal.Chaten vagy skypon sokszor vissza se ir..régen viszont mikor beléptem egy perc nem telt bele rögtön irt és ha nem irtam akkor hivott telón h minek nem irok.Most meg ha irok se ir.De élőbe meg jópofizik,mosolyog,leáll beszélgetni és annak ellenére h barátnője van egyfolytába bókol.Multnap elhivott sétálni,megfogta a kezem,megölelt.Nem értem őt..:S.Olyan mintha a barátnője csak azért lenne h legyen vkije.
2011. szept. 10. 00:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Előző jól mondja
2011. szept. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

00:24 es vagyok. Amint mondtam már én is voltam hasonló helyzetben, s én is megkérdeztem végül a srácot, hogy akkor most mi a helyzet. Mivel nem volt bátorságom igy szemtől szembe megkérdeni, ezért inkább neten keresztül kérdeztem rá, s azt mondta, hogy csak tetszettem neki, meg ő nem gondolt semmit komolyan. Persze én nagyon letörtem és pár hétig szenvedtem is miatta. Nem bántam meg, hogy rákérdeztem, legalább nem álmodoztam többé olyasmiről ami sosem volt. Amit éreztem iránta pár hónap alatt el is múlott, s azóta csak sajnálni tudom a szerencsétlent, hogy ilyen balfék volt. Mára már semmi érdekest nem látok benne, sőt örülök, hogy végül nem engem választott, mert lehet, hogy velem is csak szemétkedett volna.

Tehát kérdezd meg tőle, jobb lenne mihamarabb tisztázni a helyzetet és csak semmi pánik.

2011. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

ahogy neked se volt bátorságod nekem sincs személyesen megkérdezni...


neten viszont nem válaszol :( hiányzik..pedig elsem vesztettem,mert sosem volt az enyém.hiányoznak azok az idők amikor mindig irt..amikor még ugy tünt h télleg szeret ;(

2011. szept. 10. 12:14
 14/15 anonim ***** válasza:
hát ha sem neten, sem sms ben nem válaszol, akkor nincs más hátra csak a személyes beszélgetés, ha nem akarsz tovább szenvedni szedd össze a bátorságod.
2011. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13:25 os vagyok

Lehet megalázó lesz neked, ha netán azt mondja sosem kellettél neki, de ez legalább segit majd ráébredned, hogy nem érdemel meg téged.

2011. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!