Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? SzerinteteK,? Volt már veletek is ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik és szeretem..sokszor olyan dolgokat mond amiből mindenki arra következtet h tetszem neki,de mégis összejött egy másik lánnyal.Chaten vagy skypon sokszor vissza se ir..régen viszont mikor beléptem egy perc nem telt bele rögtön irt és ha nem irtam akkor hivott telón h minek nem irok.Most meg ha irok se ir.De élőbe meg jópofizik,mosolyog,leáll beszélgetni és annak ellenére h barátnője van egyfolytába bókol.Multnap elhivott sétálni,megfogta a kezem,megölelt.Nem értem őt..:S.Olyan mintha a barátnője csak azért lenne h legyen vkije.
2011. szept. 10. 00:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi a skype neved ? :$
2011. szept. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

:) nem fogom itt megadni senkinek :)


inkább a kérdésre adjatok választ légyszi..:( annyira rossz ez igy..nem értem h most mit akar?!

2011. szept. 10. 00:13
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőt azért szerezte hogy féltékennyé tegyen

szerintem...

2011. szept. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
De nem értem egyszerűen, hogy ezek után még miért foglalkozol vele... Szerinted egy ilyen emberben bízhatsz majd, ha egyszer "megszerzed" magadnak?
2011. szept. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

de miért akarna féltékennyé tenni? és miért bánik velem ugy mintha járnánk?:(


egyébként jó kérdés h vajon bizhatok e majd benne...de szeretem és másra nem is gondolok..mindig ő jár a fejembe..:S

2011. szept. 10. 00:17
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindkettőtökkel kavarni akar a srác. Szerintem jobban tennéd, ha nem vennéd figyelembe az ilyen megnyilvánulásait. Én is jártam hasonló cipőben, s a srác mégis a barátnőjével maradt, de persze közben engem is próbált széditeni. Ne legyél naiv, inkább keress mást magadnak, mert ha talán sikerülne is összejönnöd vele, nem hiszem, hogy jó lenne, folyton arról gondolkodni, hogy nem teszi ugyanazt veled is, mint az előző barátnőjével.
2011. szept. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Szeretne megdugni téged. Meg mást is... :-)
2011. szept. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

de nem megy könnyen az h elfelejtsem miközbe ha meglát folyton odajön..kedves meg minden..

ha akarnám se tudnám kiverni a fejemből.. :(


az utolsónak a válasza meg nagyon szarul esett :( :S

2011. szept. 10. 00:40
 9/15 anonim ***** válasza:
00:24 es vagyok. Ha tovább is igy fog veled meg a másik csajjal viselkedni, egy idő után lehet, hogy amit érzel, az gyűlöletté változik át, mert rájössz, hogy csak szemétkedik veled. Ha van elég bátorságod inkább konkrétan kérdezz rá, hogy mit akar tőled, s magyarázza meg ezt az egész helyzetet. Ha ezt képes leszel megtenni, akkor valószinű, hogy kiderül az igazság, mert ha csak szorakózni akart veled rögtön zavarba fog jönni, s próbál majd bemesélni neked valami baromságot, meg mentegetőzni fog, hogy ő nem akart semmit csak annyit, hogy barátok maradjatok. Persze ekkor te már tényleg rájöhetsz, hogy mi valójában a helyzet.
2011. szept. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hülyén hangzik,de most igy belegondolva..félek az igazságtól :(
2011. szept. 10. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!