Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dumával indíthatnék az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dumával indíthatnék az egyik csoporttársamnál akinek egyenlőre fogalma sincs ki vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval most vannak faktok és ott a srác is aki tetszik pár hónapja...Nem ismer még látásból se. Gondoltam itt a remek alkalom hogy közelebb kerüljek hozzá. De mit is mondhatnék neki?

Amúgy arra is gondoltam leülhetnék mellé,de hát van még egy csomó hely a terembe az kicsit feltűnő lenne.

Mit kérdezhetnék tőle? Vagy próbáljak egyenlőre csak szemezni?

Én 17/L ő 18/F.


2011. szept. 9. 20:52
 1/6 DakotaDamon ***** válasza:
Szerintem nyugodtan ülhetsz mellé.
2011. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

van több opcio:

- ha laza vagy: nyugodtan ülj le mellé, mond meg neki, hogy ugy hallottad ő egészen jó ebben a témában, és szeretnél lesni róla (ehhez mellékelj egy füligérö mosolyt, hogy értse a viccet)

- ha komolyan gondolod: ülj le mellé, kérdezd meg hogy probléma e ha itt ülsz legközelebb is. közöld vele, hogy nem akarsz egyedül üldögélni, és ő szimpatikusnak tünik neked

- ha nyuszi vagy: ülj oda és ne magyarázkodj, várd meg, még ő megkérdezi mi járatban vagy a padjában. erre adj szolid választ

- ha titokzatos szeretnél lenni: ülj oda, mosolyogj, ne mondj semmit. ha kommunikálni igyekszik veled, válaszolj egyszerüen, az óra végére készits neki egy ártatlan kis cetlit amin egyetlen aranyos mosolygó szmájli van, és rakd a füzetére, állj fel, és távozz.

stbstb.

2011. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk: -Szia! Szabad ez a hely?


A többi meg jön magától!


Megkérdezhetem, hogy milyen fakt? (hátha akad még egy két ötletem)

2011. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Földrajz fakt,ha ezzel kapcsolatban támad valami ötleted:)
2011. szept. 9. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyanra járok én is...


Mondjuk kezdj el vele beszélgetni, miután leültél mellé!


Mondjuk indítsd a beszélgetést, hogy megkérdezed, ő melyik részét kedveli jobban,a társadalom vagy a természet földrajzot! (Na és itt a végtelen lehetőségek tárháza)


Ha a másikat mint te, akkor jöhet az értetlen, vagyis megkérdezed, hogy meg az miért van?


Ha ugyan az a része a kedvencetek, akkor meg arról beszéltek.


De megkérdezheted miért pont földrajz?


Ja és ha mellette ülsz, akkor is adhatod a "tudatlan lánykát" mint pl: Hányadik oldal? Nincs könyvem, középre rakod?, vagy néha itt-ott rákérdezel miközben a tanár magyaráz, hogy érted?, (Persze ne ess túlzásokban, mert még a végén butának néz, szóval csak finoman)

2011. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kérj tőle kölcsön egy tollat :) kezdetnek jó:)
2011. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!