Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy valaki ruhában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy valaki ruhában jól néz ki, de nélküle nem? (lány)

Figyelt kérdés
Én eddig azt hittem hogy amelyik lány jól néz ki ruhában az nélküle is..de ma mondták hogy ez nem feltétlen van így.De akkor hogy lehet miért?:D
2011. szept. 9. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Inkább úgy mondanám, hogy ruhában jobban néz ki, mint nélküle. Ez azért, lehet mert megváltoztathatja az alakját. Színesebb stb...
2011. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl bugyiban eszeveszett szexis, de a seggluka köré van hímezve mondjuk egy "Szeretlek Botond" tetkó.
2011. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szesze ***** válasza:
100%

Mert ruhaval el lehet takarni a kinosabb teruleteket es kiemeleni a szepeket.


Pl. ha jo labaid vannak de van ey kis pocid, feleszel egy jo kis miniruhat amiben a labaid latszanak, es maris enm vevodik eszre.


Vagyis en igy godolom:D

2011. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt mondják a ruha öltöztet XD (ez nem tom miért van így és nem tom miért írtam le) :D



Komolyan azért mert olyan ruhát választ ami kiemeli azt ami jó rajta

2011. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamóca.. ***** válasza:
100%
meg amúgyis van olyan szépséghiba amit eltakar a ruha. pl a gondold el ha szőrös a hasa... vagy ronda a bőre. vagy nincs melle csak melltartója.
2011. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

jaa óó már értem:DD

köszönöm szépen:)

2011. szept. 9. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha egy BB monogram van a fenekére tetoválva, és ha ránézel, megkérdezed h ki az a Bob.
2011. szept. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!